Home / Moto2 / Moto3 / Poważny wypadek drogowy z udziałem braci Oncu

Poważny wypadek drogowy z udziałem braci Oncu

Bliźniacy Deniz i Can Oncu brali udział w zdarzeniu drogowym w Turcji, które zakończyło się kompletnym zniszczeniem samochodu, którym podróżowali zawodnicy mistrzostw świata. Im samym szczęśliwie nic się nie stało – jeśli patrzeć na skalę wypadku.

Deniz i Can, którzy jechali vanem z jeszcze jedną osobą (kierowcą) na przednich siedzeniach, zderzyli się czołowo z lawetą, jadącą z przeciwnej strony.  Ich auto zostało niemal całkowicie zdemolowane (zdjęcie poniżej).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jedyne obrażenia odniósł Can Oncu – głębokie rany cięte prawego ramienia, jednak po kilku godzinach został wypisany ze szpitala. Denis Oncu jak i kierowca vana nie musieli być hospitalizowani.

Cała trójka jechała na tor testowy Kenana Sofuoglu. Przypomnijmy, że Can Oncu jest najmłodszym w historii zwycięzcą wyścigu grand prix. W sezonie 2021 będzie startował w World Supersport. Deniza Oncu z kolei czekają starty w Moto3, w zespole Tech3.

Źródło: crash.net, instagram.com/puccettiracing/

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

komentarze 3

  1. Trochę nie na temat, ale Adrian Fernandez zastąpi Alonso Lopeza, a Bo Bendsneyder Kasmę Daniela. Obie zmiany zdecydowanie na plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,493 sek