Home / Gry / Powstaje gra TT Isle of Man: Ride on the Edge

Powstaje gra TT Isle of Man: Ride on the Edge

Ulster GP 2015

W 2017 roku na rynku zadebiutuje gra o tematyce wyścigów motocyklowych na Wyspie Man. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach – na razie zapowiedziano Xbox One oraz Playstation 4.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Póki co nie ma wielu informacji na temat tej produkcji. Grę stworzy firma Kylotonn Games, która ostatnio wyprodukowała rajdowy tytuł WRC 5. W tym roku wyścigi Isle of Man TT odbywają się w dniach 28 maja – 10 czerwca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Ekstra, ale znając opinie o WRC5… nie będzie to świetny tytuł, słabszy pewnie od tytułów Milestone :/

  2. Fajnie, ale sceptycyzm jest więcej niż wskazany. Nie wiem, czy zrobienie realistycznego symulatora wchodzi w grę, bo przecież gra musi się sprzedać w wystarczająco dużej ilości egzemplarzy, a z drugiej strony gra o TT będąca jedynie prostą zręcznościówką będzie ośmieszała tą serię…

  3. To ja jako ciekawostkę dorzucę, że powstaje również gra sygnowana nazwiskiem Rossiego. Pewnie większość o tym wie i być może nawet było gdzieś wspomniane na portalu. Ale piszę o tym, bo ja się z informacją na ten temat nie spotkałem, przynajmniej nie na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,489 sek