Home / Moto2 / Moto3 / Romano Fenati wróci do Moto2

Romano Fenati wróci do Moto2

Romano Fenati, który w 2018 roku został zawieszony w startach w Moto2 po wcisnięciu w trakcie wyścigu klamki hamulca w motocyklu rywala, powróci w 2022 roku do pośredniej klasy. 25-latek będzie jeździł dla Speed Upa, po tym jak trzy sezony spędził w Moto3. Obecnie w ekipie Maxa Biaggiego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fenati zajmuje czwarte miejsce w generalce Moto3. Wygrał w tym roku GP Wielkiej Brytanii, czterokrotnie stał na podium. Ogłoszono właśnie, że w przyszłym roku awansuje klasę wyżej i wróci tam, gdzie miał rozwijać swoją karierę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Elegancko za 2-3 lata welcome MotoGp.

  2. No i git. :) Dziwię się Foggi i Garcii, że zostają w tym meksyku. Moto3 to seria bardzo niebezpieczna. Jeżeli tylko ktoś ma możliwość, powinien szybko z niej uciekać. Zero gwarancji na to, że przyszły sezon przyniesie sukces, a o kontuzję bardzo łatwo. Foggia Suzukiego nie powinien się bać, ale już Garcia Guevary (z bagażem doświadczenia) już jak najbardziej. Żeby nie pożałował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 1,417 sek