Home / Gry / Sprawdzamy symulator z prawdziwego zdarzenia – GP Bikes (+wideo, gościnnie Jarek Jakubowski)

Sprawdzamy symulator z prawdziwego zdarzenia – GP Bikes (+wideo, gościnnie Jarek Jakubowski)

W końcu przetestowaliśmy grę, która jest obecnie najbardziej zaawansowaną symulacją wyścigów motocyklowych jaka do tej pory powstała.

W ocenie gry pomógł nam zawodnik wyścigów motocyklowych i instruktor jazdy torowej Jarek Jakubowski (Track Day Trener), bowiem jeśli ktoś miałby najlepiej porównać realizm między grą, a rzeczywistością to powinien to być ktoś kto się ściga i jednocześnie wieczorami gra właśnie w GP Bikes. Ponadto Jarek buduje własny symulator na bazie prawdziwego motocykla, który pozwoli na sterowanie zawodnikiem w zdecydowanie bardziej realistyczny sposób aniżeli padem. Jak sam podkreśla będzie to dobra baza treningowa dla zawodników motocyklowych, aby utrwalać pamięć mięśniową i szlifować nitkę danego toru. Co ciekawe, jest to też prawdopodobnie jedyna gra motocyklowa w której będziecie mogli pościgać się na torze Poznań. Zapraszamy do oglądania!

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,142 sek