Home / Moto2 / Moto3 / Testy Moto2/Moto3, Losail – pierwszy dzień odwołany

Testy Moto2/Moto3, Losail – pierwszy dzień odwołany

Z powodu złych warunków pogodowych (deszcz, niska temperatura), pierwszy dzień połączonych jazd testowych kategorii Moto2 i Moto3 w Katarze został odwołany. Aura pogodowa była jednym z decydujących powodów odwołania dzisiejszych jazd, kolejnym był brak opon ze strony firmy Dunlop, która nie jest przygotowana na deszczowe warunki na sztucznie oświetlanym torze Losail. Rozpoczęcie drugiego dnia testów już jutro o godzinie 13.00 czasu polskiego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jorge Navarro: “Dzisiejszy dzień był nudny, cały czas przesiadywaliśmy w boksie. Nie mogliśmy jeździć dzisiaj w deszczu ale myślę, że nie wpłynie to źle na nas. Mamy limity kilometrów, które możemy przejechać na tym silniku więc jutro będzie okazja żeby zrobić ich więcej. To mój pierwszy raz w Moto2 na torze w Katarze, więc muszę dostosować swój styl jazdy do tego toru. Kolejno musimy znaleźć dobrą konfigurację motocykla – to pierwszy krok, potem już musimy pracować nad tempem.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: crash.net

 

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarzy 6

  1. jak to ktoś kiedyś określił ze średnich statystycznych- w Katarze występuje opad deszczu przez osiem dni w ciągu roku ;)

  2. Michelin dostarcza opony do klasy moto3/moto2?

  3. Jasne, to oczywiście Dunlop. ;)

  4. Pomijając już pomyłkę to trochę słabo marketingowo to wypada dla Dunlopa…na tym poziomie sytuacja lekko niedopuszczalna jak dla mnie.

  5. a czy przypadkiem zezwolenie na wyscig w deszczu nie posiada wylacznie kategoria krolewska? wedy Dunlopowi zbedne jest tam ogumienie na mokra nawierzchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,600 sek