Home / Moto2 / Moto3 / Testy Moto3, Jerez (dzień 3): Jaume Masia z wielką przewagą nad Fenatim

Testy Moto3, Jerez (dzień 3): Jaume Masia z wielką przewagą nad Fenatim

Jaume Masia osiągnął ogromną, wynoszącą blisko 0.7s na jednym okrążeniu przewagę nad drugim Romano Fenatim w ostatnim dniu testów Moto3 w Jerez de la Frontera. Trzeci czas należał do Lorenzo dalla Porty.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki 3. dnia testów Moto3 w Jerez w Hiszpanii:

  1. Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 1m 45.241s [Session 1]
  2. Romano Fenati ITA Snipers Team (Honda) 1m 45.921s [Session 1]
  3. Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 1m 45.936s [Session 3]
  4. Tony Arbolino ITA Snipers Team (Honda) 1m 46.051s [Session 2]
  5. Andrea Migno ITA Bester Capital Dubai (KTM) 1m 46.084s [Session 1]
  6. Aron Canet SPA Sterilgarda Max Racing Team (KTM) 1m 46.088s [Session 1]
  7. Albert Arenas SPA Angel Nieto Team (KTM) 1m 46.130s [Session 1]
  8. Marcos Ramirez SPA Leopard Racing (Honda) 1m 46.144s [Session 3]
  9. Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 1m 46.212s [Session 2]
  10. Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 1m 46.215s [Session 1]
  11. Sergio Garcia SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.228s [Session 1]
  12. Niccolo Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 1m 46.282s [Session 1]
  13. Raul Fernandez SPA Angel Nieto Team (KTM) 1m 46.289s [Session 2]
  14. Gabriel Rodrigo ARG Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 1m 46.347s [Session 1]
  15. Ai Ogura JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 46.364s [Session 2]
  16. Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 46.382s [Session 1]
  17. Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 1m 46.445s [Session 2]
  18. Kazuki Masaki JPN BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 1m 46.462s [Session 3]
  19. Jakub Kornfeil CZE Redox PrüstelGP (KTM) 1m 46.532s [Session 1]
  20. Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.580s [Session 3]
  21. Darryn Binder RSA CIP Green Power (KTM) 1m 46.666s [Session 2]
  22. Can Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 47.014s [Session 3]
  23. Celestino Vietti ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 47.054s [Session 1]
  24. John McPhee GBR Petronas Sprinta Racing (Honda) 1m 47.166s [Session 2]
  25. Makar Yurchenko KAZ BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 1m 47.208s [Session 3]
  26. Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 47.222s [Session 3]
  27. Filip Salac CZE Redox PrüstelGP (KTM) 1m 47.256s [Session 2]
  28. Riccardo Rossi ITA Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 1m 47.520s [Session 2]
  29. Tom Booth-Amos GBR CIP Green Power (KTM) 1m 48.745s [Session 2]

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki łączne po 3. dniu:

  1. Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 1m 45.241s [Day 3]
  2. Romano Fenati ITA Snipers Team (Honda) 1m 45.921s [Day 3]
  3. Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 1m 45.936s [Day 3]
  4. Tony Arbolino ITA Snipers Team (Honda) 1m 46.051s [Day 3]
  5. Andrea Migno ITA Bester Capital Dubai (KTM) 1m 46.084s [Day 3]
  6. Aron Canet SPA Sterilgarda Max Racing Team (KTM) 1m 46.088s [Day 3]
  7. Albert Arenas SPA Angel Nieto Team (KTM) 1m 46.130s [Day 3]
  8. Marcos Ramirez SPA Leopard Racing (Honda) 1m 46.144s [Day 3]
  9. Sergio Garcia SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.198s [Day 1]
  10. Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 1m 46.212s [Day 3]
  11. Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 1m 46.215s [Day 3]
  12. Gabriel Rodrigo ARG Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 1m 46.247s [Day 1]
  13. Niccolo Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 1m 46.282s [Day 3]
  14. Raul Fernandez SPA Angel Nieto Team (KTM) 1m 46.289s [Day 3]
  15. Ai Ogura JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 46.364s [Day 3]
  16. Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 46.382s [Day 3]
  17. Vicente Perez SPA Reale Avintia Academy 77 (KTM) 1m 46.445s [Day 3]
  18. Kazuki Masaki JPN BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 1m 46.462s [Day 3]
  19. Jakub Kornfeil CZE Redox PrüstelGP (KTM) 1m 46.532s [Day 3]
  20. Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.580s [Day 3]
  21. Darryn Binder RSA CIP Green Power (KTM) 1m 46.666s [Day 3]
  22. John McPhee GBR Petronas Sprinta Racing (Honda) 1m 46.881s [Day 1]
  23. Can Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 47.014s [Day 3]
  24. Celestino Vietti ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 1m 47.054s [Day 3]
  25. Makar Yurchenko KAZ BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 1m 47.208s [Day 3]
  26. Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 1m 47.222s [Day 3]
  27. Filip Salac CZE Redox PrüstelGP (KTM) 1m 47.256s [Day 3]
  28. Riccardo Rossi ITA Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 1m 47.486s [Day 1]
  29. Tom Booth-Amos GBR CIP Green Power (KTM) 1m 48.114s [Day 1]

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
104 zapytań w 0,371 sek