Home / Gry / TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 – gra już na rynku (+wideo)

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 – gra już na rynku (+wideo)

Kilka dni temu premierę miała kolejna gra o tematyce wyścigów motocyklowych – kontynuacja TT Isle of Man: Ride on the Edge. Druga część ponownie oczywiście skupia się na wyścigach na Wyspie Man. Już niedługo będziecie mogli zapoznać się z recenzją gry na naszym portalu. Zapraszamy również od obejrzenia filmu z gameplay’u.

Gra została wydana na komputery PC, jak i konsole: PS4 i Xbox One. 14 maja ma wyjść także na Nintendo Switch. Co tymczasem możemy przeczytać na temat gry na Steamie?

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jest to bez wątpienia jeden z najniebezpieczniejszych wyścigów motocyklowych na świecie. W grze TT Isle of Man – Ride On the Edge 2 zanim wyruszysz na podbój Snaefell Mountain Course, liczącej 60 kilometrów trasy zawierającej wyjątkowo wymagające kręte sekcje i odcinki proste, musisz najpierw potwierdzić swoje umiejętności w różnych seriach mistrzowskich. Gra TT 2 zawiera 17 dodatkowych tras, 18 różnych motocykli (z klasycznymi włącznie), a także oficjalnych kierowców.”

„Dzięki całkowicie zmienionej fizyce i wiernie odtworzonym ruchom kierowcy wyścig wygląda bardziej realistycznie niż kiedykolwiek. Aby pokonać rywali, wybierz odpowiednie ustawienia motocykla, zwiększ jego osiągi i monitoruj dane w czasie rzeczywistym. TT2 oferuje także nowy otwarty świat, będący prawdziwym rajem dla motocyklistów, gdzie możesz testować ustawienia swoich maszyn i zdobyć doświadczenie potrzebne do wygrania TT Isle of Man! „

Wymagania systemowe
Minimalne:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 i5-2300 or AMD Phenom II X6 1100
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 630 2GB, or AMD Radeon HD 5870 2GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-3770 or AMD FX-8350
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780, 3 GB or AMD Radeon R9 290X, 4 GB
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 0,510 sek