Home / Moto2 / Moto3 / Udana operacja Bindera w Barcelonie

Udana operacja Bindera w Barcelonie

brad-binder

Zawodnik Red Bull KTM Ajo po wypadku w poniedziałkowych testach na torze Ricardo Tormo doznał kontuzji ramienia i musiał przejść operację. Jak się okazało po badaniach młody zawodnik miał złamanie z przemieszczeniem w lewym przedramieniu oraz zwichnięcie łokcia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dr. Xavier Mir, chirurg: “Brad Binder miał złamanie z przemieszczeniem w lewym przedramieniu, jest to tzw “złamanie galeazziego” czyli złamanie z jednoczesnym zwichnięciem stawu promieniowo-łokciowego. Było to na tyle mocne, że musieliśmy umieścić kość na miejscu, dodatkowo wzmacniając śrubami. Jest także małe uszkodzenie błony międzykostnej, ale nie jest to problemem. Myślę, że cztery, pięć tygodni i kontuzja zostanie wyleczona.”

Kontuzja Bindera uniemożliwiła mu pozostanie na testach na torze Ricardo Tormo. Przed zawodnikiem przerwa zimowa, w której miejmy nadzieję odzyska sprawność w 100&.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,429 sek