Home / Gry / VARBOS Polish League – o co grają gracze w Polsce?

VARBOS Polish League – o co grają gracze w Polsce?

Nasz motocyklowy esport rozwinął się na tyle, że gracze nie ścigają się już tylko i wyłącznie dla frajdy, ale także dla zdobycia cennych nagród. Przyjrzyjmy się temu co może zdobyć gracz, który dołączy do zabawy w MotoGP 22.

Na początek przypominamy, że do zabawy może dołączyć dosłownie każdy. Nawet jeśli uważasz, że nie jesteś typowym esportowcem i z góry zakładasz porażkę – uspokajamy. Są zawodnicy w Polsce, którzy w swoich pierwszych wyścigach tracili na mecie ponad 40 sekund do zwycięzcy, by już kilka rund później walczyć o pomoc. Gracze pomimo walki o puchary i cenne nagrody są dla siebie mili i darzą się ogromnym, wzajemnym wsparciem, a to z pewnością jest dość niecodzienna sytuacja.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zatem co można wygrać biorąc udział w polskich rozgrywkach eMotoGP? Przede wszystkim pamiątkowe puchary, które co ciekawe funduje jeden z aktywnych zawodników rozgrywek, a jest nim Jarek Jakubowski znany także jako Track Day Trener. Drugie i trzecie miejsce to akurat niespodzianki, ale prawdziwą perełką jest nagroda główna ufundowana przez tytułowego sponsora ligi, czyli firmę VARBOS z Irlandii, która jest dystrybutorem hulajnóg i rowerów elektrycznych, kierującym swoją ofertę do sklepów. Tą nagrodą jest Hulajnoga Frugal Dynamic o wartości 429 euro! Hulajnogi stały się w ostatnim czasie niesamowicie popularne. Sam widzę ich pełno na ulicach, a miasta często inwestują w wypożyczalnie takich sprzętów. Są małe, praktyczne i bardzo ułatwiają szybkie przemieszczanie się w mieście. Dlaczego by jednak nie powalczyć o swoją własną, naprawdę dobrej jakości hulajnogę?

Przede wszystkim hulajnoga Frugal Dynamic to zaawansowany technologicznie sprzęt. Ten konkretny model wyróżnia się wbudowanym wyświetlaczem LCD w mostek, dużymi pompowanymi kołami, które uprzyjemnią każdą przejażdżkę i oczywiście nowoczesnym designem. Cechuje ją także niska waga (12kg) i kompaktowe wymiary, a to z pewnością sprzyja przemieszczaniu się w zatłoczonych miastach i po polskich, wąskich chodnikach. Moc takiej hulajnogi wynosi 250W, jej standardowa ładowność wynosi 100kg, a prędkość maksymalna sięga 25 km/h. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 5,2 Ah zapewnia do 18 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu. Czas takiego ładowania? Ok 4 godziny. Co ciekawe hulajnoga Frugal Dynamic posiada nawet… tempomat!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak widzimy jest o co walczyć i naprawdę warto spróbować swoich sił w polskich rozgrywkach eMotoGP i przy okazji dołożyć kolejną małą cegiełkę w ich rozwoju. Jeśli nie uda się wygrać to VARBOS Polish League gwarantuje przynajmniej dobrą zabawę! Zachęcamy więc gorąco do spróbowania swoich sił w MotoGP 22. Do zobaczenia na wirtualnych torach!

Obecnie strona VARBOS Irleand jest w trakcie przebudowy, ale w razie zapytań ze strony sklepów odsyłamy do strony na Facebooku.

Materiał sponsorowany

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 1,485 sek