Home / Slider / Zlaty Kahanec – uliczne wyścigi w Czechach już w ten weekend

Zlaty Kahanec – uliczne wyścigi w Czechach już w ten weekend

Aby zobaczyć na żywo wyścigi motocyklowe, rozgrywane na ulicach miejscowości, wcale nie trzeba udawać się na Wyspę Man czy do Irlandii – z pomocą przychodzą mistrzostwa International Road Racing Championship.  To właśnie w ich ramach rozegrany zostanie w ten weekend Havirovsky Zlaty Kahanec. Zmagania te odbywają się już od wielu lat i zwykle pojawia się w obsadzie kilku polskich zawodników. Nie inaczej jest w tym roku.

To druga runda cyklu IRRC. Pierwsza rozegrana została w Holandii, zawodnicy odwiedzą również Finlandię (pamiętacie jeszcze o torze Imatra?), Belgię, Niemcy i ponownie Czechy, ale już na torze w Horicach. Dojazd do Cierlicka, gdzie odbędą się wyścigi w ten weekend, jest banalnie prosty – wystarczy przekroczyć granicę w Cieszynie i przejechać jeszcze zaledwie kilkanaście kilometrów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ceny biletów na miejscu to koszt rzędu to 150 koron czeskich (ok. 25PLN) na sobotę i 300 koron (50PLN) na niedzielę. W przedsprzedaży są tańsze. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę http://terlickyokruh.nolimit.cz. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów wyścigów motocyklowych i nie tylko.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Jak ktoś jedzie autem to na pierwszym rondzie za mostem w lewo i nie trzeba płacić winiety za kawałek autostrady która jest za rondem prosto.

  2. Rozumiem że piszesz o przejściu w Cieszynie Boguszowicach. Jeśli tak to źle piszesz, za rondem prosto to nie autostrada, można jechać za free, elegancko zjeżdżając na Havirov. I nawet lepiej, bo centrum Czeskiego Cieszyna jest rozkopane, nie ma się co pchać tym zjazdem o którym pisałeś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,400 sek