Home / Artykuły / Polaris Sportsman 570 EPS, czyli coś dla fanów offroadu, ale nie tylko!

Polaris Sportsman 570 EPS, czyli coś dla fanów offroadu, ale nie tylko!

Amerykańska firma Polaris, chociaż zaczęła swoją działalność od produkcji skuterów śnieżnych, dzisiaj słynie również z budowy świetnych quadów, pojazdów SxS oraz terenowych pojazdów użytkowych (UTV). Przy czym marka ta jest prawdziwym prekursorem w produkcji pojazdów tego typu. Jeśli zatem szukamy czegoś na wysokim poziomie, co da nam dużo frajdy z jazdy, a przy okazji pomoże nam coś przewieźć czy przeciągnąć – to maszyny Polaris są tutaj najlepszym wyborem!

Quady Polaris Sportsman 570 EPS – i do zabawy, i do pracy!

Jazda quadem jest wspaniałą i pasjonującą rozrywką, której każdy powinien spróbować. Jest to sport wręcz uzależniający. Quadami można jeździć po bezdrożach i niezwykle trudno dostępnych terenach. Możemy jeździć nimi szybko i wolno, brać udział w offroadach, jeździć w grupie lub samemu. Frajda z jazdy jest olbrzymia, adrenalina wylewa się gęsto, cóż jednak o tym opowiadać, tego trzeba po prostu spróbować!

Quady jednak mogą służyć nie tylko do rozrywki. Bo i nie po to zostały stworzone. Czterokołowce miały początkowo pełnić funkcję jak najbardziej pożyteczną i służyć do pracy w terenie. Quad Polaris Sportsman 570 EPS jest konstrukcją, która świetnie odnajduje się na obu polach. Można szaleć nim w offroadzie albo wykorzystywać do pracy w gospodarstwie.

Quad ten posiada nawet homologację T3B, co pozwala zarejestrować go jako ciągnik! Oprócz tego maszyna ma homologację drogową i można ją zarejestrować jako pojazd dwuosobowy. Natomiast sama konstrukcja quada Sportsman 570 EPS garściami czerpie z niezawodnych i nowoczesnych technologii firmy Polaris, które już zdążyły obrosnąć prawdziwą legendą. Co tak naprawdę otrzymujemy i do jakich prac możemy wykorzystać Sportsmana?

Uniwersalność i praktyczność w nowoczesnej formie!

Quad Sportsman Polaris 570 EPS jest kwintesencją tego, czym powinien być pojazd, łączyć w sobie funkcję rekreacyjną z funkcją użytkową. Jest to bowiem maszyna z napędem na wszystkie koła (AWD), wyposażona w wyjątkowo sprawne i niezawodne zawieszenie o skoku 24,1 cm, gdzie tylne zawieszenie jest niezależne od przedniego. Dzięki temu maszyna płynnie porusza się nawet po najbardziej nierównym terenie.

Quady Polaris słyną ogólnie z tego, że zawsze dojeżdżają do celu, nie ma bowiem takiej przeszkody, która unieruchomiłaby maszynę lub sprawiła, że coś się w niej ot tak posypie. Jest to naprawdę przysłowiowa twarda sztuka!

Lekki, ale mocny!

Co jeszcze chowa w sobie Sportsman 570 EPS? Przede wszystkim dość mocny, jak na stosunkowo niewielką wagę, 44 konny silnik, który wyposażony został w elektroniczny wtrysk paliwa, dzięki czemu quad bez problemu odpali w każdych warunkach.

Przy wadze netto 331 kg, maszyna ma ładowność 220 kg! A podłączenie pługa czy wyciągarki zajmuje dosłownie chwilkę, wszystko za sprawą zintegrowanego systemu montażu. Oprócz tego quad posiada również system mocowań Lock & Ride, który pozwala na błyskawiczny montaż kufrów, zbiorników paliwa czy innych akcesoriów.

Sportsman 570 EPS i EBS

Oprócz niezawodnej i uniwersalnej konstrukcji, inżynierowie Polaris wyposażyli Sportsmana 570 EPS w elektryczne wspomaganie kierownicy i elektroniczny układ hamulcowy, co daje łatwą i pełną kontrolę nad pojazdem.

Podsumowując quad Sportsman 570 EPS Polaris to jeden z najbardziej uniwersalnych czterokołowców, jakie są obecnie dostępne na rynku. Dadzą nam wiele frajdy w terenie, ale i pomogą w pracy. I jeśli szukamy czegoś nowoczesnego i jednocześnie niezawodnego oraz praktycznego, to warto zainwestować właśnie w tę maszynę!

Źródło: art. sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,293 sek