Home / Regulamin komentarzy

Regulamin komentarzy

Regulamin komentarzy na portalu MOTOGP.PL

1. Redakcja MOTOGP.PL nie ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane przez użytkowników.
2. Użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi.
3. Redakcja MOTOGP.PL ma prawo do usunięcia komentarza bez podawania powodów. Może się tak stać, jeśli w ocenie redakcji, komentarz:
a. propaguje przemoc, rasizm lub narusza godność ludzką i ma za zadanie jedynie obrazić lub ośmieszyć innego komentującego lub zawodnika czy dowolną inną osobę
b. można go zakwalifikować jako SPAM – tj. jest zupełnie niezwiązany z tematyką strony lub komentowanego artykułu
c. zawiera wyrazy uważane powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne
d. ma za zadanie prowokowanie lub wywoływanie sporów z innymi komentującymi
e. jest nieczytelny lub zawiera wiele błędów ortograficznych
f. jest “podszywaniem się” pod innego użytkownika, np. poprzez stosowanie jego nicka
4. Redakcja MOTOGP.PL zastrzega sobie także prawo do modyfikacji komentarzy, jeśli te naruszają któryś z powyższych podpunktów.
5. W przypadku nagminnego łamania postanowień regulaminu przez użytkownika, redakcja MOTOGP.PL może bez ostrzeżenia usunąć trwale jego konto.
6. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień regulaminu w każdej chwili. Zmiana postanowień regulaminu wchodzi w życie z chwilą jej publikacji.
7. W każdej chwili użytkownik może skontaktować się z Administracją portalu poprzez formularz https://motogp.pl/kontakt/

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
101 zapytań w 0,364 sek