GP Katalonii: KTM-y najszybsze. Binder na czele w FP2
Brad Binder poprowadził KTM do dubletu w piątkowych sesjach MotoGP w Katalonii, wyprzedzając braci Márquez. Rano lepszy Marc, po południu jego brat Alex, obaj skupiając się na średnich oponach.
Pedro Acosta testował miękką tylną oponę i długo trzymał się blisko czołówki. Enea Bastianini, na nowych gumach, na 15 minut przed końcem wyszedł na prowadzenie, lecz szybko odpowiedzieli Marc i Alex Márquez. Na ostatnich przejazdach niespodziewanie to jednak duet KTM – Acosta i Binder – wskoczył na szczyt tabeli.
Francesco Bagnaia, trzykrotny zwycięzca w Barcelonie, miał trudny dzień. Po porannym 23. miejscu po południu był dopiero 21., a żółte flagi po wypadku Bastianiniego uniemożliwiły mu poprawę. Włoch drugi raz z rzędu będzie musiał walczyć w Q1.
Fabio Quartararo znów był najlepszym zawodnikiem Yamahy, ale tylko 11. W Q1 znajdą się też m.in. Fabio di Giannantonio (17.) i mistrz świata Jorge Martin (18.). Do Q2 bezpośrednio awansowali Marco Bezzecchi, debiutant Ai Ogura oraz duet Hondy – Johann Zarco i Luca Marini.
| Wyniki FP2 | ||||||
| Pos | Rider | Nat | Team | Time/Diff | Lap | Max |
| 1 | Brad Binder | RSA | Red Bull KTM (RC16) | 1’38.141s | 24/26 | 354k |
| 2 | Pedro Acosta | SPA | Red Bull KTM (RC16) | +0.104s | 22/24 | 353k |
| 3 | Alex Marquez | SPA | BK8 Gresini Ducati (GP24) | +0.139s | 24/25 | 345k |
| 4 | Marc Marquez | SPA | Ducati Lenovo (GP25) | +0.224s | 21/23 | 353k |
| 5 | Marco Bezzecchi | ITA | Aprilia Racing (RS-GP25) | +0.262s | 25/27 | 347k |
| 6 | Enea Bastianini | ITA | Red Bull KTM Tech3 (RC16) | +0.349s | 21/22 | 353k |
| 7 | Franco Morbidelli | ITA | Pertamina VR46 Ducati (GP24) | +0.370s | 22/24 | 348k |
| 8 | Johann Zarco | FRA | Castrol Honda LCR (RC213V) | +0.370s | 19/22 | 354k |
| 9 | Luca Marini | ITA | Honda HRC Castrol (RC213V) | +0.381s | 23/25 | 351k |
| 10 | Ai Ogura | JPN | Trackhouse Aprilia (RS-GP25)* | +0.458s | 21/23 | 347k |
| 11 | Fabio Quartararo | FRA | Monster Yamaha (YZR-M1) | +0.461s | 23/27 | 347k |
| 12 | Miguel Oliveira | POR | Pramac Yamaha (YZR-M1) | +0.515s | 24/25 | 350k |
| 13 | Joan Mir | SPA | Honda HRC Castrol (RC213V) | +0.589s | 17/23 | 353k |
| 14 | Fermin Aldeguer | SPA | BK8 Gresini Ducati (GP24)* | +0.619s | 22/22 | 345k |
| 15 | Jack Miller | AUS | Pramac Yamaha (YZR-M1) | +0.633s | 22/25 | 351k |
| 16 | Alex Rins | SPA | Monster Yamaha (YZR-M1) | +0.691s | 19/21 | 346k |
| 17 | Fabio Di Giannantonio | ITA | Pertamina VR46 Ducati (GP25) | +0.774s | 20/24 | 352k |
| 18 | Jorge Martin | SPA | Aprilia Racing (RS-GP25) | +0.841s | 19/24 | 352k |
| 19 | Raul Fernandez | SPA | Trackhouse Aprilia (RS-GP25) | +0.883s | 21/23 | 348k |
| 20 | Aleix Espargaro | SPA | Honda HRC Castrol (RC213V) | +1.016s | 16/21 | 353k |
| 21 | Francesco Bagnaia | ITA | Ducati Lenovo (GP25) | +1.029s | 19/21 | 352k |
| 22 | Lorenzo Savadori | ITA | Aprilia Factory (RS-GP25) | +1.045s | 19/21 | 350k |
| 23 | Maverick Viñales | SPA | Red Bull KTM Tech3 (RC16) | +1.167s | 15/17 | 347k |
| 24 | Somkiat Chantra | THA | Idemitsu Honda LCR (RC213V)* | +1.861s | 14/23 | 347k |
Źródło: crash.net




Bagnaia miejsce adekwatne do talentu
@mateusz91213 Wiwszy, że właśnie obraziłeś wszystkich innych zawodnikiem w stawce, bo wszyscy inni z nim już przegrywali?
Nie przesadzałbym. @mateusz91213 – Bagniaia jest dużo lepszy niż ogon stawki. Jest złamany, bo pierwszy raz jest przez kogoś miażdżony i to jeszcze na tym samym motocyklu. Z drugiej strony fakt że tyle wygrał to też w sporej części zasługa innych czynników. Fabio Quartararo powinien być mistrzem w 2022 i gdyby nie problemy Yamahy, to Pecco nie wygrałby tego tytułu. Moim zdaniem jego miejsce jest gdzieś pomiędzy – nie należy do końca stawki, ale też nie jest tak dobry jak to wyglądało przez ostatnie lata.
Bagnaia nawet nie mam słów, co się z nim stało?
Jest mi najzwyczajniej przykro oglądać to w jakiej sytuacji obecnie się znalazł. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego mimo iż jego fanem nie jestem .
Brawa dla KTM może wreszcie będzie ciekawszy wyscig , aczkolwiek spodziewam się dalszej dominacji Marca .
@Nobody Ponoć MM w wywiadzie mówił (wywiadu nie widziałem, ale nasi komentatorzy wspominali), że jeśli ktoś zagubił pewność, to na każdym hamowaniu traci ułamał sekundy. Jak później się poskłada całe okrążenie, to już wyjdziesz strata liczona w dziesistych sekundy.
Na tym poziomice drobiazgi sprawiają, że jesteśmy drugi, albo 10. Wystarczyło popatrzę podczas kwalifikacji ilu zawodników o mieści się w sekundzie.
Bagnaia jest „złamany” psychicznie. Żadne poprawki sprzętu tu nie pomogą, jeśli sam się z tym nie upora to po zawodniku który potrafi „pojechać”
@WojtaS Oczywiście, że tak! Tu nie ma co deliberować, niestety. Ja mu kibicuje żeby wyszedł z dołka.
Może Rossi, Bez, DiGia mu zrobią jakąś „terapie” – przecież to dwukrotny mistrz świata i to w nie byle jakiej obsadzie.
Alex powiedział – Bagnaia się podniesie ale musi wygrać, dodałbym – musi pokonać Marqueza na torze i się odblokuje.
@ctsd Pytanie czy wygranie z MM na torze jest wogóle możliwe dla Pecco możliwe. Do tej pory Marquez nie ma sobie równych, nie zależnie jakim motocyklem jedzie i z kim dzieli garaż. Jeśli chce myśleć o odbudowie pewności siebie, to prawdopodobnie musi szukać szczęścia gdzie indziej, bo rywalizując bezpośrednio z Marquezem nie uda mu się odbudować.
@Antonio On to chyba robi, bo jakby częściej wypowiadała się o innych kierowcach Ducati niż MM.
Żal patrzeć na jazdę peco i zgadzam się że jedynym wyjciem z tęgi impasu jest zmiana otoczenia yamaha 2026 z v4 będzie idealna bo jeszcze jeden sezon ducati i ciężko mu będzie się odbudowac