TT Assen: Czwarty raz Quartararo! Marc Marquez startuje dopiero z 2. rzędu!
Fabio Quartararo, reprezentujący Yamahę, ustanowił czas 1’30.651 i wywalczył czwarte w tym sezonie pole position – zarówno dla siebie, jak i dla zespołu z Iwaty, wygrywając czasówkę do TT Assen w Holandii . Francuz popisał się znakomitym tempem w ostatnim sektorze toru, jadąc samotnie, bez korzystania z strumienia aerodynamicznego, co przyniosło efekt w postaci przewagi 0,028 sekundy nad Francesco Bagnaią. Poza trójką zakończył tym razem Marc Marquez (obaj Ducati).
„To była czysta jazda, bez błędów. Wiedziałem, że ostatni sektor może zdecydować” – powiedział Quartararo po zakończeniu czasówki.
Dwukrotny mistrz świata z Ducati, Bagnaia, choć uzyskał świetny czas, musiał zadowolić się drugim miejscem. Zaledwie +0.160s do lidera stracił Alex Marquez z Gresini, który przez moment znajdował się nawet na prowizorycznym pole position. Ostatecznie #73ustawi się po zewnętrznej stronie pierwszego rzędu.
Marc Marquez, który wciąż odczuwa skutki piątkowych upadków, uplasował się tuż za młodszym bratem – na czwartym miejscu. Lider klasyfikacji generalnej został tym samym zepchnięty do drugiego rzędu, obok Marca pojadą Marco Bezzecchi (Aprilia) oraz Franco Morbidelli z ekipy VR46.
Siódmy rezultat należał do debiutanta Fermina Aldeguera, również w barwach Gresini Ducati. Tuż za nim uplasował się Fabio Di Giannantonio, a pierwszą dziesiątkę zamknęli zawodnicy KTM: Pedro Acosta i Maverick Viñales. Hiszpanie narzekali na brak przyczepności w pierwszym sektorze, co wyraźnie odbiło się na ich czasach.
Raul Fernandez (Trackhouse Aprilia) oraz wspomniany wcześniej Aldeguer przedarli się do drugiej części kwalifikacji kosztem m.in. Joana Mira. Zawodnik HRC zakończył czasówkę na 13. pozycji.
Na dalszych pozycjach znaleźli się m.in. Jack Miller (14.), Lorenzo Savadori (15.), Brad Binder (16.) i Enea Bastianini (17.). Miguel Oliveira, Alex Rins i Ai Ogura także nie awansowali do Q2. Na końcu stawki uplasowali się Aleix Espargaro i Somkiat Chantra.
| Wyniki kwalifikacji | ||||||
| Pos | Rider | Nat | Team | Time/Diff | Lap | Max |
| 1 | Fabio Quartararo | FRA | Monster Yamaha (YZR-M1) | 1’30.651s | 6/8 | 301k |
| 2 | Francesco Bagnaia | ITA | Ducati Lenovo (GP25) | +0.028s | 7/8 | 310k |
| 3 | Alex Marquez | SPA | BK8 Gresini Ducati (GP24) | +0.160s | 6/9 | 308k |
| 4 | Marc Marquez | SPA | Ducati Lenovo (GP25) | +0.220s | 6/8 | 309k |
| 5 | Marco Bezzecchi | ITA | Aprilia Racing (RS-GP25) | +0.409s | 6/9 | 310k |
| 6 | Franco Morbidelli | ITA | Pertamina VR46 Ducati (GP24) | +0.519s | 6/9 | 308k |
| 7 | Fermin Aldeguer | SPA | BK8 Gresini Ducati (GP24)* | +0.635s | 6/8 | 309k |
| 8 | Fabio Di Giannantonio | ITA | Pertamina VR46 Ducati (GP25) | +0.678s | 7/8 | 306k |
| 9 | Pedro Acosta | SPA | Red Bull KTM (RC16) | +0.703s | 7/9 | 312k |
| 10 | Maverick Viñales | SPA | Red Bull KTM Tech3 (RC16) | +0.814s | 6/7 | 307k |
| 11 | Raul Fernandez | SPA | Trackhouse Aprilia (RS-GP25) | +0.867s | 7/8 | 308k |
| 12 | Johann Zarco | FRA | Castrol Honda LCR (RC213V) | +0.996s | 6/9 | 305k |
| Q1: | ||||||
| 13 | Joan Mir | SPA | Honda HRC Castrol (RC213V) | 1’31.561s | 8/8 | 308k |
| 14 | Jack Miller | AUS | Pramac Yamaha (YZR-M1) | 1’31.704s | 6/8 | 302k |
| 15 | Lorenzo Savadori | ITA | Aprilia Factory (RS-GP25) | 1’31.892s | 6/8 | 308k |
| 16 | Brad Binder | RSA | Red Bull KTM (RC16) | 1’31.929s | 6/8 | 312k |
| 17 | Enea Bastianini | ITA | Red Bull KTM Tech3 (RC16) | 1’31.953s | 6/8 | 308k |
| 18 | Miguel Oliveira | POR | Pramac Yamaha (YZR-M1) | 1’31.972s | 6/8 | 300k |
| 19 | Alex Rins | SPA | Monster Yamaha (YZR-M1) | 1’32.033s | 6/8 | 302k |
| 20 | Ai Ogura | JPN | Trackhouse Aprilia (RS-GP25)* | 1’32.080s | 2/6 | 304k |
| 21 | Aleix Espargaro | SPA | Honda HRC Castrol (RC213V) | 1’32.547s | 3/8 | 305k |
| 22 | Somkiat Chantra | THA | Idemitsu Honda LCR (RC213V)* | 1’33.408s | 2/8 | 306k |
Źródło: crash.net




Miller, Oliveira i Rins do wymiany. Fabio zostaje do niego Toprak i dwóch nowych z moto2 by się przydało.
@Eldiablo Dziwisz się? Rins i Oliveira strasznie dotknięci kontuzjami.
@mateusz91213 Nawet jeśli to co z tego? Taki sport, przykre, ale szybsi nie będą. W końcu i tak ze względu na wiek odejdą, więc trzymanie ich jak i tak nie dowożą jest bez sensu. Nawet jeśli to wina kontuzji. Tu się liczą czasy, a ci panowie nie mają żadnego przebłysku, który dawałby nadzieję na cokolwiek.