Home / MotoGP / Już po pierwszej prezentacji. Marc i Alex Marquez w barwach Gresini Ducati (+wideo)

Już po pierwszej prezentacji. Marc i Alex Marquez w barwach Gresini Ducati (+wideo)

We Włoszech zaprezentowano pierwszy z zespołów MotoGP przed sezonem 2024. „Wyścig” rozpoczął zespół Gresini, którego motocykle Ducati dosiądą w tym roku Marc i Alex Marquezowie, ponownie łącząc siły tak jak wcześniej było w Repsol Hondzie. W załączonym poniżej materiale wideo można zobaczyć prezentację.

„Oczywiście, to była nadzwyczaj trudna decyzja, dlatego zajęło mi to dużo czasu, aż do Motegi. Jednak z drugiej strony moja ambicja jest taka sama jak w 2013 roku. Jeśli jestem tutaj, to dlatego, że czuję, że mam szansę lub poziom, aby walczyć o pierwsze 5 pozycji. Nie mogę powiedzieć, że walczę o mistrzostwo, bo trzeba czegoś więcej w wielu obszarach, ale mimo to uważam, że mogę rywalizować o pozycje w pierwszej piątce czy szóstce. Dlatego wybrałem tę ścieżkę [Gresini Ducati], aby przedłużyć swoją karierę. To wszystko.” – mówił Marc Marquez na prezentacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Łatwiejszym wyborem byłoby pozostanie w Hondzie. Mniej presji, więcej pieniędzy na koncie. Ale to nie jest cel. Jestem bardzo wdzięczny Hondzie, powiedziałem to podczas Dnia Podziękowań Hondy, i powtórzę to ponownie, mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują. Ale to nie tylko moja decyzja. Muszę być szybki na torze, aby otworzyć więcej drzwi w przyszłości. Jeśli będę szybki na torze, będę w lepszej pozycji, aby wybrać swoją przyszłość.” – dodał.

Źródło: Gresini Ducati, crash.net

komentarzy 5

  1. Dobre niezmienne barwy teamu, trzymamy kciuki oraz życzymy samych sukcesów!

  2. Starszy Marquez na koniec sezonu będzie w top 3,może być dużo kontrowersyjnych manewrów.

  3. W jaki sposób można odzobaczyć to ostatnie zdjęcie?

  4. Kolorystyka czarno – czerwona z testów o niebo fajniejsza niż te jogurtowe barwy Gresini. Na szczęście kolor nie ma znaczenia dla wyników. I dotyczy to wszystkich zespołów. Szkoda Suzuki bo niebieskie moto miały wg mnie najlepszą grafikę ostatnich lat MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
135 zapytań w 1,712 sek