Home / MotoGP / Gdzie oglądać MotoGP w sezonie 2024?

Gdzie oglądać MotoGP w sezonie 2024?

tv

Rusza nowy sezon Motocyklowych Mistrzostw Świata – MotoGP, jak i niższych serii Moto2 i Moto3 oraz serii motocykli elektrycznych – MotoE. Wyjaśniamy, w jaki sposób można na terenie Polski oglądać transmisje z tych wydarzeń.

Od lat prawa do pokazywania MotoGP w Polsce na wyłączność posiada Polsat. W sezonie 2024 po raz kolejny wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje oraz wyścigi (również wyścigi typu Sprint) będzie można oglądać na kanale Polsat Sport Premium 2. Plusem takiego rozwiązania jest to, że wszystkie sesje będzie można śledzić w telewizji, a nie tak jak wcześniej, gdy transmisje były na darmowych kanałach, jedynie wybrane.

Kanał Polsat Sport Premium 2 można znaleźć w ofercie wielu polskich nadawców – posiada go zarówno Polsat Box, jak i inni nadawcy telewizyjni, kablowi czy internetowi. W zależności od nadawcy, może on być dodatkowo płatny w ramach pakietu sportowego lub pakietu Polsatu.

Druga opcja – dla odmiany zupełnie bezpłatna, która pozostaje tak jak wcześniej, to transmisje internetowe na stronie internetowej nadawcy – polsatsport.pl. Tam także po kliknięciu w odpowiednią transmisję można na żywo zobaczyć każdą sekundę wydarzeń na torach MotoGP i pozostałych serii grand prix. Wszystkie te transmisje są oczywiście z polskim komentarzem. Transmisje na żywo dostępne mają być również w darmowej aplikacji Polsat GO, gdzie wystarczy założyć konto i zalogować się na nie, by móc wyszukać odpowiedni stream.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jest jeszcze oczywiście możliwość wykupienia VideoPass na cały sezon na oficjalnej stronie MotoGP – motogp.com. Miesięczna cena to 29.99 euro. Na cały sezon – 139.99 lub 148.99 euro, w zależności od opcji. Nie jest więc tanio, natomiast niewątpliwym plusem jest dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej materiałów, a także ogromna baza wyścigów z poprzednich sezonów. Minusem – brak polskiego komentarza.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 16

  1. Już miałem kupić VideoPass & LiveTiming na rok, ale pomyślałem, poczekam do ostatniej chwili. Pakietu z Polsat Sport Premium bym nigdy nie kupił, reszta kanałów i rzeczy tam pokazywanych mnie nie interesują. Widzę, że przemyśleli, albo brak wykupionych pakietów do rozsądku przemówił. Polsat, dlaczego nie zrobicie oferty dla fanów Moto GP, tańszej, ale konkretnej, z dostępem do powtórek, z dostępnym opóźnieniem do 24h streamem?
    To XXI wiek przecież.

  2. Dla mnie bez różnicy bo i tak wszystko na Polsat go oglądałem albo polsatspotr.pl

  3. Miała być transmisja na polsatsport.pl i jest wielkie kupa.

  4. Czy mi się wydaje, czy na polsatgo jest lepsza jakość i płynniejszy obraz niż w tamtym roku?!

  5. wolę bez polskiego komentarza, przecież ten Jędrzejewski Greg, to największy bajkopisarz jakiego słyszałem 🤣

  6. Czy ma ktoś taką informację że na Polsat go będą wrzucane wyścigi na stronę tak jak to było w zeszłym roku ?

  7. No i jak z tymi transmisjami w 2024 roku? Tez artykuł jest z 2023 tylko zmienili nagłówek na 2024. Na polsatsport.pl nic nie ma w temacie transmisji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 2,040 sek