Home / Współpraca

Współpraca

W przypadku zainteresowania współpracą (artykuły sponsorowane, partnerskie, banery) na portalu MOTOGP.PL, prosimy o kontakt:

Paweł Krupka, [email protected]
lub za pomocą formularza w zakładce Kontakt.

MOTOGP.PL to największy polskojęzyczny serwis, poświęcony wyścigom motocyklowym, istniejący od 2003 roku. Stronę miesięcznie odwiedza średnio 50.000 użytkowników, co przekłada się na ponad 400.000 odsłon każdego miesiąca.

Codziennie dostarczamy najświeższych informacji ze świata wyścigów, jak również tworzymy teksty autorskie, oparte na naszych obserwacjach i przemyśleniach. Dzięki starannej moderacji udało nam się wypracować rzeczowy i wysoki poziom dyskusji pomiędzy użytkownikami serwisu.

Zajmujemy się takimi seriami jak MotoGP, Moto2, Moto3, World Superbike, World Supersport, Isle of Man TT, mistrzostwa Polski (WMMP), a także startami polskich zawodników we wszystkich seriach na całym świecie. Wspieramy także medialnie polskie zespoły, startujące w kraju i za granicą. Wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza gra – Liga Typerów, polegająca na zbieraniu punktów za poprawne typowanie wyścigów MotoGP i World Superbike. Najlepsi gracze mogą liczyć na ciekawe nagrody.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą – chętnie udzielimy wszelkich, nawet najbardziej podstawowych informacji! Oferujemy różne rodzaje artykułów sponsorowanych, banerów reklamowych oraz rozliczeń, a także publikacje informacji prasowych.

Wśród publikacji na MOTOGP.PL znajdziesz między innymi:
– NEWSY – świeże informacje ze świata wyścigów
– ARTYKUŁY – technikalia, regulaminy, felietony, opinie redaktorów, podsumowania, historia wyścigów
– RECENZJE – testujemy gry, książki i inne produkty, związane z wyścigami
– GALERIE – oficjalne zdjęcia zespołów, jak i fotki zaprzyjaźnionych fotografów
– FILMY – materiały wideo
– INFORMACJE PRASOWE ZESPOŁÓW – teksty publikowane przez zespoły sportowe

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 1,178 sek