Home / Współpraca

Współpraca

W przypadku zainteresowania współpracą (art. sponsorowane, partnerskie, banery) na portalu MOTOGP.PL, prosimy o kontakt:

Paweł Krupka, [email protected]
lub za pomocą formularza w zakładce Kontakt.

MOTOGP.PL to największy polskojęzyczny serwis, poświęcony wyścigom motocyklowym, istniejący od 2003 roku. Stronę miesięcznie odwiedza średnio 50.000 użytkowników, co przekłada się na ponad 400.000 odsłon każdego miesiąca.

Codziennie – niezależnie od dnia tygodnia czy pory roku – dostarczamy najświeższych informacji ze świata wyścigów, jak również tworzymy teksty autorskie, oparte na naszych obserwacjach i przemyśleniach. Dzięki starannej moderacji udało nam się wypracować niezwykle rzeczowy i wysoki poziom dyskusji pomiędzy użytkownikami serwisu zarówno na fanpage, jak i przy pomocy systemu komentarzy.

Zajmujemy się takimi seriami jak MotoGP, Moto2, Moto3, World Superbike, World Supersport, Isle of Man TT, mistrzostwa Polski (WMMP), a także startami polskich zawodników we wszystkich seriach na całym świecie. Wspieramy także medialnie polskie zespoły, startujące w kraju i za granicą.

Wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza gra – Liga Typerów, polegająca na zbieraniu punktów za poprawne typowanie wyścigów MotoGP i World Superbike. Najlepsi gracze mogą liczyć na ciekawe nagrody. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą – chętnie udzielimy wszelkich, nawet najbardziej podstawowych informacji! Oferujemy różne rodzaje banerów reklamowych oraz rozliczeń, a także publikacje materiałów sponsorowanych.

Wśród publikacji na MOTOGP.PL znajdziesz między innymi:
– NEWSY – świeże informacje ze świata wyścigów
– ARTYKUŁY – technikalia, regulaminy, felietony, opinie redaktorów, podsumowania, historia wyścigów
– RECENZJE – testujemy gry, książki i inne produkty, związane z wyścigami
– GALERIE – oficjalne zdjęcia zespołów, jak i fotki zaprzyjaźnionych fotografów
– FILMY – materiały wideo
– INFORMACJE PRASOWE ZESPOŁÓW – teksty publikowane przez zespoły sportowe

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 1,393 sek