Home / Artykuły / Jak prawidłowo obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe?

Jak prawidłowo obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe?

Zakłady bukmacherskie na MotoGP typować można przedterminowo i w trakcie trwania sezonu. Zobacz, jak prawidłowo obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe 2022!

Jak prawidłowo obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe?

Jeżeli interesujesz się wyścigami motocyklowymi i jesteś w stanie przewidzieć, co wydarzy się na torze, warto zacząć monetyzować swoją wiedzę! Najlepsza droga ku zarabianiu na wydarzeniach ze świata sportów motorowych to zakłady bukmacherskie. Pokażemy Ci, jak prawidłowo obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe, być mógł czerpać z nich jak najwięcej korzyści.

Gdzie obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe?

Pierwszym i często najważniejszym krokiem ku właściwemu typowaniu zakładów jest dobór odpowiedniego bukmachera. Aktualnie na polskim rynku legalnie działalność prowadzi prawie 20 spółek, które posiadają licencję Ministra Finansów. Czasy samowolki na rynkach bukmacherskich już dawno się skończyły, a to za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej.

Jak zatem wybrać właściwe miejsce do obstawiania zakładów na wyścigi motocyklowe? Przede wszystkim warto sprawdzić, czy konkretny bukmacher oferuje możliwość typowania tej dyscypliny. Oferty poszczególnych firm mogą się od siebie różnić, gdyż każdy buk samodzielnie ustala, jakie dyscypliny udostępni.

Wśród „pewniaków”, którzy od lat oferują zakłady bukmacherskie w Polsce jest katowicka spółka STS. Czy to wciąż najlepszy bukmacher na rodzimym rynku? Warto przeczytać o STS opinie na Probukmacher.pl i przekonać się, czy najstarszy polski bukmacher to wciąż numer jeden.

Kiedy już wybierzesz właściwego bukmachera, załóż konto, wpłać depozyt, skorzystaj z bonusów i obstawiaj kupony na MotoGP! Pokażemy Ci, jak poprawnie obstawiać zakłady na wyścigi motocyklowe na przykładzie wspomnianego wcześniej bukmachera STS.

Zakłady długoterminowe przed rozpoczęciem sezonu

Mistrzowski sezon MotoGP trwa zwykle od końca marca do początku listopada, a w okresie tym organizuje się od kilkunastu do ponad 20 wyścigów. Zanim sezon 2022 wejdzie na wysokie obroty, a silniki motocykli zaryczą na starcie, można odpowiednio wcześnie zacząć obstawiać zakłady. Jest to dobra opcja dla każdego, kto nie może doczekać się wiosennych startów i chce „z góry” wytypować swoich faworytów.

Wyznaczyć zwycięzcę serii wyścigów motocyklowych przed rozpoczęciem sezonu może wydawać się trudnym zadaniem. Wbrew pozorom, bukmacherzy znają aktualne predyspozycje zawodników i niechętnie oferują wysokie kursy na zakłady długoterminowe. Wystarczy spojrzeć na dominację niektórych motocyklistów w XXI wieku – oprócz legendarnego Valentino Rossi’ego, po złoto sięgali najczęściej Jorge Lorenzo oraz Marc Marquez.

Warto jednak podkreślić, że ograniczone rynki zakładów dotyczyć mogą jedynie najbardziej prestiżowych wyścigów. W niższych klasach Moto2 i Moto3 pojawia się więcej zakładów długoterminowych przed sezonem. Przykładowo, obstawiać można nie tylko konkretne nazwiska, ale również markę mistrzowskiego jednośladu. Największymi faworytami zwykle bywały Honda i Yamaha, choć zwyciężali także użytkownicy motocykli Suzuki czy Ducati.

Zakłady na wyścigi motocyklowe w trakcie sezonu

Znacznie większą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na MotoGP w trakcie trwania sezonu. Dominacja kilku zawodników w poprzednich edycjach spowoduje, że kursy na zwycięzcę konkretnego wyścigu mogą być stosunkowo niskie. Rosną wraz z mniejszymi szansami uczestników, a więc warto obstawiać wygrane osób, które nie są faworytami.

Na szczęście rynki zakładów w kontekście wyścigów motocyklowych są nieco bardziej rozbudowane. Sporą popularnością wśród graczy cieszą się (również u bukmachera STS) zakłady typu H2H, czyli Head-to-Head. Polegają one na porównywaniu dwóch zawodników i określeniu, który z nich zakończy wyścig na wyższej lokacie, czyli będzie wygranym w swojej parze.

Problemem jest jednak w Polsce stosunkowo niska popularność MotoGP wśród graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Nie ukrywajmy, że sporty motorowe nie mogą równać się z piłką nożną, koszykówką, siatkówką i innymi dyscyplinami drużynowymi. Wyścigi motocyklowe w STS muszą konkurować z żużlem, rajdami samochodowymi czy Formułą 1.

Jeśli jednak w trakcie sezonu MotoGP chcesz zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane, zaryzykuj tworzenie kuponów AKO, czyli akumulacyjnych. Polegają one na dodaniu kilku zakładów do jednego zagrania, a dzięki mnożnikowi rośnie wtedy przelicznik kursu końcowego. Warto zatem wykorzystać zakłady H2H do obstawienia dłuższego kuponu z wieloma selekcjami, by móc cieszyć się większymi wygranymi.

Trzeba przyznać, że oferta zakładów na wyścigi moto w Polsce nie jest zbytnio rozbudowana, co może przekładać się na ich mniejszą popularność. Brakuje tutaj większej różnorodności w dostępnych rynkach, czyli typach zakładów. Niemniej jednak, warto posiłkować się typami, by zyskać również inne spojrzenie na aktualny sezon zawodów.

Jak prawidłowo obstawiać wyścigi motocyklowe?

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to pewien rodzaj hazardu, który może powodować uzależnienia. Jeśli chcesz obstawiać MotoGP, zawsze graj odpowiedzialnie i tylko za takie pieniądze, jakie możesz przeznaczyć na grę. Nie pozwól, by bukmacherka zawładnęła całym Twoim życiem.

Wybierz wyłącznie legalnego polskiego bukmachera, jakim jest chociażby STS. Bukmacher ten działa na podstawie licencji i oferuje bezpieczne zakłady na wyścigi motocyklowe. Sprawdzaj również podwyższone kursy i inne promocje u tego buka, by zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Chcąc typować zakłady STS na MotoGP, skorzystaj ze statystyk i analiz przedsezonowych oraz w trakcie trwania sezonu. Dzięki temu będziesz w stanie trafnie wskazywać zwycięzców poszczególnych rund, a także skuteczniejszych zawodników w parach H2H. Nie rób niczego pochopnie, niech wszystkie Twoje zakłady będą przemyślane i dogłębnie przeanalizowane.

Sprawdź aktualną ofertę zakładów bukmacherskich STS na MotoGP i inne dyscypliny motorsportowe w 2022 roku. Już teraz pojawiają się pierwsze zakłady długoterminowe, zatem warto sprawdzić, kto może mieć największe szanse na wygraną zdaniem legalnego polskiego bukmachera. Życzymy Ci powodzenia i wysokich wygranych!

Źródło: art. sponsorowany

Komentarze: 1

  1. Bardzo przydatny artykuł o tym, jak obstawiać wyścigi motocyklowe! Ten post przypomniał mi o ekscytującym świecie hazardu w wyścigach motocyklowych.

    Obstawianie wyścigów motocyklowych może być ekscytującą i dochodową formą hazardu. Dają one fanom sportu i hazardzistom możliwość sprawdzenia swoich przewidywań i umiejętności odgadnięcia zwycięzcy wyścigu. Takie zakłady tworzą dodatkowe napięcie i adrenalinę, zwiększając emocje podczas wyścigu.

    Artykuł zawiera przydatne wskazówki i strategie dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w zakładach na wyścigi motocyklowe. Przypomina nam, że analiza statystyk, przyglądanie się torowi i badanie formy zawodników mogą być przydatnymi narzędziami do skutecznego obstawiania.

    Wyścigi motocyklowe i hazard odzwierciedlają tę samą pasję do ryzyka, prędkości i wygrywania. Gry bukmacherskie wymagają od nas analizowania, kalkulowania i podejmowania decyzji – tych samych umiejętności, których zawodnicy potrzebują na torze.

    Jako fan wyścigów motocyklowych i emocji, jestem wdzięczny za ten interesujący artykuł, który pomaga mi połączyć moje dwie pasje. Życzę wszystkim fanom wyścigów motocyklowych udanych zakładów i niezapomnianych emocji w tej ekscytującej formie hazardu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 1,433 sek