Home / Artykuły / Najwyższej jakości części w rozsądnej cenie?

Najwyższej jakości części w rozsądnej cenie?

Naprawa powypadkowa samochodu to spory wydatek. Co zrobić, by uzyskać dostęp do tanich części w bardzo dobrej cenie? Wydaje się, że posiadacze samochodów marki Volkswagen, Seat czy Skoda mają idealne rozwiązanie swojego problemu. Economy Parts (economy-parts.pl) to program zapewniający wysokiej jakości części VW, które charakteryzują się porównywalnymi parametrami do podzespołów oryginalnych. Badania pokazują, że czasami jakość jest nawet lepsza od oryginałów.

Economy Parts jest programem przeznaczonym dla samochodów starszych niż 4 lata. Zapewnia dostęp do ogromnej ilości części, a warto dodać, że baza ta jest ciągle rozszerzana. Decydując się na taki wybór, otrzymujemy 2-letnią, pisemną gwarancję, która zapewnia prawidłowa prace zakupionych części. Połączenie wysokiej jakości podzespołów i profesjonalnego montażu sprawia, że całość cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Jeśli naszym celem jest naprawa samochodu po wypadku i chcemy dostać części Seat w dobrej cenie, to Economy Parts wydaje się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego nie warto oszczędzać na częściach samochodowych?

Rzeczą oczywistą jest, że każdy z nas w momencie awarii samochodu, chciałby doprowadzić go do dobrej kondycji jak najmniejszym nakładem środków. Niestety w życiu często tak bywa, że to, co najtańsze w zakupie, okazuje się najdroższe w trakcie eksploatacji. Nie inaczej jest w przypadku motoryzacji. Elementy montowane w naszych autach narażone są na ciągłe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, działają na nie różne siły, wysoka temperatura i tarcie. To wszystko sprawia, że proces destrukcji każdego elementu rozpoczyna się zaraz po wyjechaniu danego samochodu z fabryki.

Wydaje się, że jakość montowanych części zamiennych ma więc ogromne znaczenie i jest w stanie albo zapewnić długotrwałą eksploatację, albo szybką wizytę w serwisie z powodu kolejnej usterki.

Części słabej jakości oraz te, pochodzące z samochodów powypadkowych nie są w stanie zapewnić dobrych parametrów. Ich jakość jest bardzo słaba, a w przypadku elementów używanych dodatkowo narażeni jesteśmy na ukryte uszkodzenia dające o sobie znać dopiero po przeprowadzonym montażu. To wszystko sprawia, że zamiast oszczędzać, stracimy kolejne pieniądze na naprawę tego samego elementu. Czy warto ryzykować? Wydaje się, że nie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku aut z dużymi przebiegami. Jeśli interesują nas markowe części VW dostawcze, to program Economy Parts wydaje się najlepszym rozwiązaniem, które zapewnia znakomitą jakość i korzystną cenę.

Źródło: art. sponsorowany

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Nie raz się nabrałem na częściach, dlatego od jakiegoś czasu kupuję tylko w jednym miejscu:intercars. com/pl i nie mam problemów przy naprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 1,080 sek