Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Argentyny

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Argentyny

Aleix Espargaro 199 wyścigów czekał na pierwsze zwycięstwo w MotoGP – ale się doczekał. Hiszpan zwyciężył w GP Argentyny, a podium uzupełnili Jorge Martin z Alexem Rinsem. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Najlepszy zawodnik to chyba wiadomo i nie trzeba komentować. A rozczarowanie? Takich jest wielu, ale przewrotnie wybrałem Nakagamiego- spodziewałem się po nim znacznie więcej, patrząc na to jak długo jeździ na Hondzie i to, że potrafi wskoczyć na wysokie miejsca. Miller, Pol, czy Zarco to oczywiste wybory, bo oczekuje się od nich walki co najmniej o podium(choć dwaj ostatni lubią podróże poza tor). Jednak ci niżej w klasyfikacji też potrafią rozczarować :(

  2. Serio dwa głowy dla Aleixa Espargaro jako największe rozczarowanie wyścigu? XD

    To co, on jeszcze miał salto na koniec walnąć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 1,347 sek