Home / Inne / Race of Champions 2013 nie odbędzie się w planowanym terminie

Race of Champions 2013 nie odbędzie się w planowanym terminie

Lorenzo-Schumacher-Vettel-2012-Race-Of-Champions

Z powodu antyrządowych zamieszek w Tajlandii organizatorzy tegorocznego Wyścigu Mistrzów – Race of Champions – zdecydowali się odłożyć przeprowadzenie imprezy, która zaplanowana była na 14-15 grudnia, po raz drugi z rzędu na Stadionie Rajamangala w Bangkoku.

W zamieszkach na terenie Tajlandii zginęły już cztery osoby. Organizatorzy chcą, aby impreza odbyła się w innym terminie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie całkiem odwołana.

W gronie potwierdzonych do tej pory zawodników miał znaleźć się m.in. Mick Doohan – australijski Motocyklowy Mistrz Świata. W zeszłym roku w Race of Champions startował też m.in. Jorge Lorenzo. W obsadzie RoC 2013 byli już również Sebastian Vettel, Michael Schumacher, Tom Kristensen czy Sebastien Ogier.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 1,303 sek