Home / Inne / Suzuki GRANDys duo przed finałową rundą Alpe Adria

Suzuki GRANDys duo przed finałową rundą Alpe Adria

W najbliższy weekend (7-8/09) na słowackim torze Slovakiaring odbędzie się finałowa runda tegorocznych zmagań Alpe Adri. Podobnie jak poprzednie rundy w Polsce i Chorwacji i tym razem zawodnicy będą mieć do rozegrania po dwa wyścigi w każdej klasie.

Zespół Suzuki GRANDys duo jedzie na Słowację z jasno wyznaczonymi celami, którymi są tytuły w klasach Superbike i Superstock 600. Daniel Bukowski startujący w Superstock 600 ma przed finałową rundą 38 punktów przewagi nad Węgrem Janosem Chrobakiem i 40 nad jego rodakiem Adrianem Gyutai. W klasie Superbike liczymy, że walka o mistrzostwo rozegra się między naszymi zawodnikami. Andy Meklau prowadzi w klasyfikacji generalnej z 169 punktami, drugi jest Marko Jerman ze 141 oczkami na koncie. Jedynym zawodnikiem, który realnie może zagrozić naszym zawodnikom jest Jan Halbich z Czech, który do tej pory zgromadził 135 punktów.

Weekend na Slovakiaring to też ostatnia runda mistrzostw Austrii Superbike, gdzie liderem jest Andy. Przed ostatnimi zawodami zawodnik Suzuki GRANDys duo ma 18 punktów przewagi nad Wolfgangiem Gammerem i 27 nad Thomasem Berghammerem.

Pierwsze wyścigi finałowej rundy Alpe Adria odbędą się w sobotę, a finałowe w niedzielę. Zapraszamy do śledzenia naszych wyników na naszym profilu na FB.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:

Jedziemy na Słowację z jasno wyznaczonymi celami, którymi są tytuły. Tym razem nie wymagam od naszych zawodników zwycięstw w każdym wyścigu, ale mądrej jazdy i dopięcia tytułów najlepiej już w sobotę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i dopiszemy kolejne sukcesy do naszego i tak bogatego CV.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 1,528 sek