Home / Inne / Wójcik Racing Team zacieśnia współpracę z Hondą

Wójcik Racing Team zacieśnia współpracę z Hondą

Wójcik Racing Team, polski zespół rywalizujący w MŚ FIM EWC, od czerwca odpowiadać będzie za zaopatrywanie na wyłączność i na specjalnych warunkach licencjonowanych, polskich zawodników w motocykle i części zamienne marki Honda przeznaczone do wszelkiej maści sportu (w tym m.in. wyścigów torowych, MX, Enduro czy Trialu).

To efekt współpracy z polskim importerem, Honda Polska, dzięki której zawodnicy WRT startują w tym roku zarówno w MŚ FIM EWC, jak i w mistrzostwach Polski WMMP, na motocyklach Honda serii CBR.

Osoby zainteresowane zakupem motocykli przeznaczonych do sportu proszone są o kontakt ze Sławomirem Kubzdylem pod numerem telefonu 602 190 000 lub adresem [email protected].

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Kompleksowe zaangażowanie w proces zaopatrywania zawodników w motocykle marki Honda przeznaczone do sportu to dla nas nowe wyzwanie, ale także dowód wielkiego uznania i zaufania, za które bardzo dziękujemy.” – mówi manager Wójcik Racing Teamu, Sławomir Kubzdyl. „Jako zespół wyścigowy przygotowujemy motocykle Honda do rywalizacji w najtrudniejszych zawodach MŚ FIM EWC. To niesamowite wyzwanie, które potwierdziło wyjątkową jakość tej japońskiej marki i utwierdziło nas w przekonaniu, że podejmując się nowego dla nas zadania robimy krok w dobrym kierunku. Jednocześnie wierzymy, że nasze wyścigowe doświadczenie pomoże wszystkim polskim członkom sportowej rodziny marki Honda”.

Więcej informacji o Wójcik Racing Teamie na profilu www.facebook.com/wojcikracingteam oraz stronie wojcikracingteam.pl .

Źródło: informacja prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,680 sek