Home / Inne / Wylicytuj kolację z Piotrem Biesiekirskim i wesprzyj WOŚP

Wylicytuj kolację z Piotrem Biesiekirskim i wesprzyj WOŚP

Jak co roku, także i tym razem polski zawodnik motocyklowy, Piotr Biesiekirski, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zaprasza na oryginalną, motocyklową kolację w swoim towarzystwie. 

21-latek to jedyny zawodnik prestiżowej kategorii Moto2, będącej przedsionkiem mistrzostw świata MotoGP, czyli motocyklowego odpowiednika Formuły 1. Biesiekirski zadebiutował w klasie Moto2 jako 16-latek, będąc wówczas najmłodszym zawodnikiem w tej kategorii na świecie.

Aby osiągnąć swój sportowy cel, młody Polak postawił wszystko na jedną kartę, przenosząc się do Hiszpanii, uważanej za kolebkę motocyklowego motorsportu, a także skutecznie łącząc starty i treningi ze szkołą oraz nauką kolejnych języków obcych.

Już dwa lata temu Piotr po raz pierwszy postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas wyjątkowej kolacji, zainteresowanie którą przerosło jego oczekiwania.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Także i w tym roku całkowity dochód z charytatywnej aukcji na portalu Allegro przeznaczony zostanie na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 31. finał odbędzie się 29 stycznia. Aukcja dostępna jest TUTAJ.

„Granie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to dla mnie zawsze ogromna przyjemność i zaszczyt – mówi Piotr Biesiekirski. – Cieszę się, że mogę podzielić się swoim doświadczeniem związanym nie tylko z motocyklami i wyścigami, a jednocześnie wesprzeć tak szczytny cel. Nie mogę doczekać się spotkania z osobą, która w tym roku zechce zagrać z WOŚP razem ze mną. Siema!” 

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com .

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,220 sek