Home / Moto3 / Alex Rins po operacji

Alex Rins po operacji

Alex Rins

Alex Rins, Wicemistrz Świata klasy Moto3 z sezonu 2013, przeszedł w poniedziałek operację usunięcia torbieli nadgarstka. 

Zabieg przeprowadzony został w Szpitalu Uniwersyteckim w Barcelonie przez doktora Xaviera Mira. Miał on na celu usunięcie torbieli maziowej, która wytworzyła się w prawym nadgarstku zawodnika i spowodowała uszkodzenie więzadła. Dzięki technice mikrochirurgicznej, całkowicie usunięto patologiczną zmianę i jednocześnie naprawiono więzadło tak, by zawodnik mógł bez problemów startować w nowym sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alexa czeka teraz siedmiodniowy odpoczynek. Po rekonwalescencji będzie mógł powrócić do przedsezonowych przygotowań. Jego zespół przebywa obecnie w południowej Hiszpanii, na torze Jerez, gdzie odbywać się będą kolejne testy klas Moto3 i Moto2.

AUTOR: Ania Pyzałka

Na portalu MotoSP.pl od 2005 roku. Szczególnie oddnana klasom Moto3 i Moto2. Uwielbia patrzeć, jak rodzą się nowe talenty świata MotoGP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
147 zapytań w 1,247 sek