Home / MotoGP / Ducati zaprezentowało zespoły MotoGP i WSBK (+wideo)

Ducati zaprezentowało zespoły MotoGP i WSBK (+wideo)

Zespół Ducati zaprezentował tegoroczne barwy maszyn Desmosedici, na których Francesco Bagnaia i Enea Bastianini będą rywalizować w  MotoGP w sezonie 2024. Malowanie, głównie w kolorze Ducati Red, zawiera fluorescencyjne detale graficzne, które przypominają swoimi krzywiznami logo Ducati. Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacji.

Aktualny mistrz świata jest gotowy do kolejnej obrony tytułu, dumnie prezentując numer #1 na owiewce swojego motocykla. Bagnaia ponownie będzie współpracować ze swoim rodakiem, Eneą Bastianini, który rozpoczyna swój drugi rok w fabrycznym zespole.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ale to nie wszystko. Sezon 2024 oficjalnie rozpoczął się również dla zespołu Aruba.it Racing – Ducati, który zaprezentował nowe barwy Panigale V4R. Alvaro Bautista i Nicolò Bulega, którzy w sezonie 2023 triumfowali odpowiednio w World Superbike i World Supersport, wkrótce ruszają do Jerez de la Frontera w Hiszpanii, gdzie w dniach 24 i 25 stycznia odbędą się pierwsze testy.

Źródło: Ducati

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 1,816 sek