Home / MotoGP / Aleix Espargaro już po operacji ręki

Aleix Espargaro już po operacji ręki

W ostatnią niedzielę podczas testów MotoGP w Portimao, Aleix Espargaro doświadczył zmęczenia w swoim prawym przedramieniu. Pierwsze badania medyczne wykazały „duże zwłóknienie” w mięśniu, uniemożliwiające zawodnikowi w pełni korzystanie z ramienia, gdyż nie miał on pełnej siły. Kierowca przeszedł we wtorek operację, która przebiegła pomyślnie, co potwierdził dr Xavier Mir.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Aprilii, wszystko poszło dobrze: „Operacja oczyszczająca, przeprowadzona dziś, zakończyła się w dużej mierze sukcesem i pozwoli zawodnikowi wrócić do formy przed pierwszym wyścigiem sezonu, zaplanowanym na weekend 24-26 marca”. Dr Mir, odpowiedzialny za nadzorowanie tego procesu, poinformował, że proces rekonwalescencji rozpocznie się jutro.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 2,076 sek