Home / MotoGP / Bezzecchi doczeka się fabrycznego motocykla

Bezzecchi doczeka się fabrycznego motocykla

Jak informuje włoska Gazetta dello Sport, w przyszłym roku Marco Bezzecchi ma obiecany od Ducati oficjalny, fabryczny motocykl na 2024 rok w zespole VR46. Kończy to spekulacje o tym, że niedawny lider mistrzostw świata mógłby szukać dla siebie miejsca w innej satelickiej ekipie Ducati, która takimi maszynami dysponuje – a więc w Pramacu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po serii rozmów szefa ekipy VR46 – Alessandro Salucciego – z Gigim Dall’Igną – szefem Ducati Corse Ducati zgodziło się na model Desmosedici GP24 dla podopiecznego Valentino Rossiego w zespole VR46. Wcześniej jedynie Luca Marini w 2022 jeździł na „aktualnym” motocyklu – wtedy było to Desmosedici GP22.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Luca w 2022 miał nowy sprzęt ;)

  2. Motocykl dostanie nowy pytanie w jakiej konferencji ? Przecież Peco już od dwóch lat wybiera inną opcję niż reszta zawodników by chciała. Tak naprawdę maszyna Peco to mix nowego z starym zmodernizowanego pod jego potrzeby.
    Wcale bym się nie zdziwił gdyby w przyszłym sezonie beza się pogubił na nowej maszynkę do której nie będzie gotowego pakietu z zeszłorocznych danych jak ma to miejsce teraz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 1,484 sek