Home / MotoGP / Cecchinello o powrocie Rinsa i podpisaniu Johanna Zarco

Cecchinello o powrocie Rinsa i podpisaniu Johanna Zarco

Szef zespołu LCR Honda – Lucio Cecchinello – udzielił wczoraj krótkiego wywiadu motogp.com, w którym zdradził kiedy możemy spodziewać się powrotu na tor Alexa Rinsa, oraz jak ważne było podpisanie Johanna Zarco na następne dwa sezony. Przypomnijmy, że Rins poważnie złamał prawą nogę podczas Sprintu w Mugello, a na początku sierpnia ogłosił, że jego przygoda z zespołem Cecchinello dobiegnie końca wraz z tym sezonem, jako że Hiszpan przenosi się do fabrycznej ekipy Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Spodziewamy się jego [Alexa Rinsa] powrotu w Misano, dzisiaj ma prywatny test w Aragon na CBR Firebladzie. Czekamy na odpowiedzi.”

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podpisaliśmy Johanna na 2024 i 2025 rok, był dla nas najlepszą opcją. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Świetnie rozwijał Ducati, ale nie wiem dlaczego zdecydowali się używać go jako „kierowcę testowego”. Jest wyjątkowym zawodnikiem, jeździł Yamahą, KTM-em, Hondą i Ducati.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 1,447 sek