Home / MotoGP / Co musi się stać, by Bagnaia został mistrzem świata w sobotę

Co musi się stać, by Bagnaia został mistrzem świata w sobotę

Znamy już mistrza świata Moto2, znamy już mistrza świata Moto3, więc teraz nadszedł czas na ukoronowanie mistrza świata klasy królewskiej, czyli MotoGP. Przed nami ostatnia runda tegorocznej kampanii, i tylko dwóch zawodników ma szansę na zdobycie tytułu – Pecco Bagnaia i Jorge Martin. Przewaga punktowa jest po stronie Włocha (21 punktów) więc to on będzie miał okazję na zdobycie tytułu już w Sprincie. Co musi się stać, by Bagnaia założył złoty kask już w sobotę?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak już wspomnieliśmy, przewaga Bagnai nad Martinem jest równa 21 punktów. Za zwycięstwo w Grand Prix zawodnik otrzymuje 25 oczek, co oznacza, że jeśli Pecco zdobędzie o 4 punkty więcej od Martinatora, zostanie mistrzem świata jeszcze przed ostatnim wyścigiem. Warto wspomnieć, że przy sześciu niedzielnych zwycięstwach Pecco, i „tylko” czterech Jorge, 25-punktowa przewaga po Sprincie da #1 mistrzostwo, nawet jeśli po GP zrównaliby się punktami. Pecco Bagnaia zostanie więc mistrzem świata MotoGP po sobotnim Sprincie, jeśli:

 • wygra, a Martin będzie trzeci lub gorzej,
 • będzie drugi, a Martin piąty lub gorzej,
 • będzie trzeci, a Jorge siódmy lub gorzej,
 • będzie czwarty, a Martin ósmy lub gorzej,
 • będzie piąty, a Martin dziewiąty lub gorzej,
 • będzie szósty, a Jorge Martin nie zdobędzie żadnego punktu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Komentarze: 1

 1. Aby Bagnaia odniósł triumf, motocykl musi być w optymalnym stanie. To tutaj technologia wkracza do gry. Podobnie jak w świecie motosportu, w dziedzinie IT kluczową rolę odgrywa rekrutacja odpowiednich specjalistów. IT-Recruiter, czyli osoba zajmująca się poszukiwaniem i selekcją kandydatów w tej branży, jest kluczowym ogniwem.

  Aby być skutecznym w tej roli, IT-Recruiter musi posiadać nie tylko doświadczenie w rekrutacji, ale także dogłębną wiedzę o rynku pracy. Umiejętność analizy i komunikacji stają się kluczowe, podobnie jak w przypadku kierowców wyścigowych, gdzie każda decyzja musi być trafna. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat roli IT-Recruitera, polecam przeczytać ten artykuł: https://goit.global/pl/articles/rekruter-it-rola-obowiazki-i-droga-do-sukcesu-zawodowego/ .

  Ciekawym uzupełnieniem ścieżki kariery w rekrutacji IT są certyfikaty, takie jak kursy IT-Recruitingu od GoIT. To dodatkowy atut potwierdzający wiedzę i umiejętności.

  Podsumowując, droga do mistrzostwa świata w wyścigach i sukcesu w rekrutacji IT mają wiele wspólnego. W obu przypadkach kluczowe są umiejętności, pasja oraz odpowiednie wsparcie techniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,432 sek