Home / MotoGP / Di Giannantonio nie szuka posady poza MotoGP

Di Giannantonio nie szuka posady poza MotoGP

Fabio Di Giannantonio ma tylko jedno dostępne miejsce do kontynuowania swojej kariery w MotoGP w 2024 roku, a jest to miejsce w zespole Repsol Honda. Istnieje możliwość, że inne miejsce może się pojawić, jeśli któryś z zawodników z potwierdzonego składu dołączy do japońskiego zespołu.

Włoch zdaje sobie sprawę, że to dla niego ostatnia szansa na kontynuowanie startów w królewskiej klasie, mimo to, nie szuka miejsca gdzie indziej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Podczas konferencji prasowej włoski zawodnik został zapytany, czy rozważa udział w innych mistrzostwach, takich jak Moto2 lub World Superbike, jeśli nie będzie mógł pozostać w najwyższej klasie.

W swojej odpowiedzi Di Giannantonio wyjaśnił: „Myślę, że na pewno mój menedżer musi przygotować różne plany: B, C, D, czy cokolwiek innego. Z naszej strony to, o czym rozmawiamy, to skupienie się wyłącznie na MotoGP. Naszym celem jest pozostanie w MotoGP. Dlatego, kiedy będziemy pewni, że nie możemy zostać w MotoGP, rozważymy inne opcje. Ale w chwili obecnej głównym celem jest MotoGP.”

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,638 sek