Home / MotoGP / Di Meglio: Cel – zdobyć pierwsze punkty

Di Meglio: Cel – zdobyć pierwsze punkty

dimeglio

Mike Di Meglio planuje zdobyć swoje pierwsze punkty podczas zbliżającej się siódmej eliminacji Motocyklowych Mistrzostw Świata na torze Montmelo w Katalonii.

Francuz w ostatnich dniach mocno trenuje, żeby przerwać swoją kiepską passę. Do tej pory ukończył cztery z sześciu rozegranych wyścigów, ale nie udało mu się wskoczyć do punktowanej „15”. Blisko było we Włoszech, ale ostatecznie wyścig zakończył na 16. pozycji.

Dla byłego mistrza świata w klasie 125cc z roku 2008 to drugi sezon w królewskiej kategorii. Dużo lepiej jak do tej pory wypada jego kolega z ekipy Avintia Racing Hector Barbera. Hiszpan punktował we wszystkich rozegranych wyścigach i zajmuje 18. miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Tor w Barcelonie bardzo lubię. Na Mugello uzyskaliśmy kilka cennych informacji, które będą przydatne w ten weekend. We Włoszech pracowaliśmy dużo spokojniej i to działało, więc w Katalonii będzie podobnie. Będziemy robić wszystko krok po kroku. W ostatnim tygodniu ciężko trenowałem, żeby uzyskać dobre tępo w Grand Prix. Moim celem będzie zdobycie pierwszych punktów w tym sezonie. Kluczowe będą pierwsze treningi, na których muszę uzyskać jak najlepszy wynik” – powiedział 27-letni Francuz urodzony w Tuluzie.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

Komentarze: 1

  1. Ale widać że przejście na Ducati dobrze zrobiło Mike’owi. Nawet w treningach czasem sobie lepiej radzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
151 zapytań w 1,439 sek