Home / MotoGP / Duet Ducati: Będziemy walczyć o podium w Argentynie

Duet Ducati: Będziemy walczyć o podium w Argentynie

Ducati

Zespół Ducati po pokazaniu się z bardzo dobrej strony podczas wyścigu w Katarze z dużymi ambicjami udaje się do Argentyny na tor Termas de Rio Hondo, gdzie odbędzie się druga runda MotoGP.

Na Losail Dovizioso zajął świetne drugie miejsce tracąc do Lorenzo tylko dwie sekundy, a Iannone zakończył swój wyścig na szóstym okrążeniu upadając na wejściu w zakręt, jednak jadąc od początku zawodów w TOP3. W zeszłym roku DesmoDovi w Argentynie zajął drugie miejsce jadąc szybkim i równym tempem.

„Termas jest zupełnie inny niż Losail, ale sądząc po naszej obecnej dyspozycji, myślę że mamy teraz dobrą baze pod następne wyścigi. W tym roku niewiadomą dla fabryk będą weekendy, gdzie nie mieliśmy testów z Michelin, ale po wyścigu w Katarze jestem świadomy, że Desmosedici jest na bardzo dobrym poziomie, więc jestem pewien, że możemy walczyć o podium na Termas.” – komentował Włoch

Kliknij, aby pominąć reklamy

ManiacJoe w zeszłym sezonie walczył o podium w Ameryce Południowej, jednak w ostatnim zakręcie stracił trzecią pozycję na rzecz Cala Cruchlowa z LCR Honda.

„Czuje się jeszcze zawiedziony po nieudanym wyścigu w Katarze, ponieważ byłem bardzo szybki i miałem właściwe tempo, aby stanąć na podium. Teraz nie mogę się doczekać Argentyny i toru Termas, który ma inną charakterystykę niż Losail i z pewnością będzie to zupełnie inny wyścig. To jest świetny tor i udajemy się tam z dużym optymizmem.” – opowiadał Iannone

źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: matix33

Studiuje, jeździ na motocyklach, ogląda MotoGP, jeździ na motocyklach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,565 sek