Home / Galeria / Galeria: Prezentacja Repsol Hondy w Dżakarcie

Galeria: Prezentacja Repsol Hondy w Dżakarcie

Azjatyckie tournee zespołów MotoGP trwa w najlepsze. Po testach w Tajlandii, zespół Repsol Hondy przemieścił się do Indonezji. Na targach Jakarta International Expo pokazany został nowy motocykl i oficjalne malowanie motocykli na sezon 2018. Rewolucji nie ma się co spodziewać. Poniżej kilka fotek z tego wydarzenia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Chociaż raz w życiu móc przejechać się takim sprzętem. Potem już nic nie byłoby takie samo. Miooooodzioooo,mmmmmmmm :-))))

  2. Co Wyście zrobili z tą stroną??? Mam nadzieję, że nie pogięło tu nikogo i to jakiś błąd, że portal otwiera mi się na komputerze w wersji mobilnej i muszę przewijać wszystko w nieskończoność, aby przejrzeć newsy, zamiast mieć wszystko normalnie na ekranie…

  3. Venduer – u mnie na kompie wszystko OK. Może coś w Twoim kompie jest nie halo :-))

    • Grrr… I co, komputer tak sam z siebie zmienił? Nie wchodziłem na stronę z żadnego telefonu ostatnio, a wczoraj jeszcze działała prawidłowo :/

      • OK, już naprawione… :). Bałem się, że jakieś odświeżenie strony zrobili z tą głupią nowomodą, gdzie na całym ekranie jest łaskawie jedna informacja…

  4. No w końcu pokazali moto… A co tu się wgl zmieniło? Cebra jest dzika i piękna, a RCV jak co sezon, d*py nie urywa i to malowanie beznadziejne ;p No ale najważniejsze, że MM wyciśnie z tego sprzętu co będzie mógł<3 Już na testach limity próbował i to jest piękne :)

  5. Nie ma co polecieli po calosci byka przesuneli chyba i szybka turystyczna :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
190 zapytań w 1,496 sek