Home / MotoGP / GP Czech w Brnie co najmniej do 2021 roku!

GP Czech w Brnie co najmniej do 2021 roku!

Władze Moraw Południowych znalazły porozumienie z organizatorami MotoGP – hiszpańską Dorną – na mocy którego, choć na krótki okres, to przedłużono umowę na GP Czech w Brnie do 2021 roku. Negocjacje nad kolejnymi edycjami GP Czech trwają.

Rada Moraw Południowych zdecydowała o przeznaczeniu dodatkowych pieniędzy na zapłacenie za organizację wyścigów. Negocjacje trwały przez dwa ostatnie miesiące, również w okresie pandemii. Dorna zgodziła się znacząco obniżyć „wpisowe”. Dodatkowo, Czechy, Brno jak i region Moraw Południowych mogą liczyć na dodatkowe formy promocji ze strony organizatorów MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Negocjacje, jakie obecnie trwają między Dorną a stroną rządową, dotyczą organizacji kolejnych edycji GP Czech w Brnie. Jeśli zakończą się powodzeniem, przyszłość tego bardzo popularnego wśród polskich fanów wyścigu będzie zabezpieczona aż do 2026 roku.

Źródło: brnodaily.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Pozdrowienia dla raiderów z Mikołowa…do zobaczenia na CampStart :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
154 zapytań w 2,449 sek