Home / MotoGP / Kara dla Bagnai! Zawodnik Ducati o trzy pozycje w tył stawki w GP Włoch

Kara dla Bagnai! Zawodnik Ducati o trzy pozycje w tył stawki w GP Włoch

Domowy weekend dla Francesco Bagnai zaczął się komplikować, zanim jeszcze w ogóle rozpoczęło się ściganie. Zawodnik Ducati otrzymał karę przesunięcia na stracie o trzy pozycje w tył do niedzielnego wyścigu o GP Włoch za blokowanie Alexa Marqueza w piątkowym treningu.

Marquez gestykulował w stronę panującego podwójnego mistrza świata po tym, jak został przez niego zablokowany w końcowej fazie sesji, a incydent natychmiast został poddany dochodzeniu przez panel sędziowski. Ducati odwołało się od decyzji o przyznaniu kary, ale odwołanie odrzucono.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zgodnie z protokołem kar wydanym zespołom, kara przesunięcia o 3 miejsca odzwierciedla fakt, że incydent miał miejsce w ciągu ostatnich 20 minut treningu (kiedy zawodnicy starają się awansować do Q2), ale także to, że było to pierwsze przewinienie Bagnai.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Francesco Bagnaia wygra niedzielne GP Włoch?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Gdyby był Hiszpanem kara by go ominęła 😂

  2. Włoski zawodnik, na włoskim motocyklu, na włoskim torze – ukarany.
    Niech F1 bierze przykład z tego przypadku.

  3. Ty gościu masz jakąś obsesję na punkcie Marqueza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,912 sek