Home / Moto2 / Konkurs! Wygraj grę MotoGP 13 od CDP.pl

Konkurs! Wygraj grę MotoGP 13 od CDP.pl

Sezon MotoGP w pełni i choć kilku hiszpańskich zawodników może pochwalić się pewną przewagą w klasyfikacji generalnej, to kwestia mistrzostwa jeszcze przez długi czas będzie sprawą otwartą. Dziś wspólnie z firmą CDP.pl dajemy wam szansę samodzielnego sięgnięcia po wirtualny tytuł mistrzowski, a to dzięki możliwości wygrania gry komputerowej MotoGP 13.

MotoGP 13” to oficjalna  gra, pozwalająca wystartować w Motocyklowych Mistrzostwach Świata u boku prawdziwych zawodników na rzeczywistych trasach znajdujących się w kalendarzu MotoGP. Możliwości konfiguracyjne pozwalają doskonale bawić się zarówno początkującemu jak i zaawansowanemu graczowi. Rozbudowany tryb kariery oraz możliwość gry sieciowej zapewnią rozrywkę na wiele godzin.

Aby wygrać grę komputerową MotoGP 13 wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Czy w historii klasy MotoGP zdarzyło się aby jeden zawodnik sięgnął po Mistrzostwo Świata z więcej niż jednym zespołem? Jeśli tak – jak się nazywał/nazywali i w jakich latach oraz z jakim zespołem tego dokonał/dokonali?

Odpowiedzi należy udzielić za pomocą naszego formularza kontaktowego, podając w nim poza odpowiedzią na pytanie również poprawny adres mailowy, a także imię i nazwisko. Odpowiedzi można przysyłać do niedzieli 4 sierpnia bieżącego roku, do północy.  Grę rozlosujemy wśród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Formularz kontaktowy: KLIK

AUTOR: Normalny

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 1,428 sek