Home / MotoGP / Mir wraca do akcji w Silverstone!

Mir wraca do akcji w Silverstone!

Joan Mir ma zamiar wrócić w ten weekend na motocykl MotoGP, po tym jak pauzował ostatnie dwie rundy. Hiszpan nabawił się kontuzji dłoni podczas piątkowych treningów przed GP Włoch, co oznacza, że nie jeździł swoją Hondą RC213V od prawie dwóch miesięcy. Mistrz świata MotoGP z 2020 roku ma za sobą bardzo trudny początek sezonu; wiele wywrotek, problemy ze zrozumieniem nowego motocykla oraz słabe rezultaty – po 8 Grand Prix ma na koncie zaledwie 5 punktów. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Nasza przerwa była trochę dłuższa niż innych zawodników, ale wracam w pełni sił po kontuzji, której doznałem w Mugello. Dużo w tym czasie trenowałem, jeździłem też różnymi motocyklami, tak jak zawsze, od kilku tygodni, więc pod względem fizycznym czuję się dobrze. Celem na ten weekend jest wykorzystanie każdej z sesji tak bardzo jak to możliwe, i powrót do rytmu MotoGP, ścigania się po wielu tygodniach przerwy. Fajnie będzie znów wszystkich zobaczyć i powrócić na Hondę RC213V.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 1,298 sek