Home / MotoGP / Mistrz Ligi Typerów MotoGP 2013

Mistrz Ligi Typerów MotoGP 2013

10 listopada poznaliśmy nowego mistrza Ligi Typerów MotoGP sezonu 2013. Został nim Sopelgp, który zwyciężył z przewagą 25 punktów nad drugim Marcinem4646. Najniższy stopień podium zdobył DragstaR1.

Dla całej trójki nasz portal przygotował nagrody. Tym samym za pierwsze miejsce i tytuł najlepszego typera MotoGP Sopelgp otrzyma oryginalną koszulkę polo teamu LCR Honda wraz z autografem Stefana Bradla i film na DVD – Jazda na krawędzi.

Marcin4646, zdobywając tytuł wicemistrza ligi typerów MotoGP, wygrał czapeczkę teamu LCR Honda oraz film pt. Fastest (DVD). Z kolei DragstaR1 otrzyma od nas plakat z autografem Stefana Bradla i film Fastest (DVD).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do przyszłorocznej edycji Ligi Typerów na całkowicie odświeżonym serwisie motosp.pl.

Przed nami ostatnia runda sezonu Formuły 1. Dla najlepszej trójki również przewidziane są nagrody. Są nimi min. mini tor wyścigowy ufundowany przez firmę Carrera. Oraz koszulki ufundowane przez firmę Red Bull Racing.

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

komentarzy 11

 1. Gratulacje ;)

 2. Gratki :) Ja o lidze za późno się dowiedziałem i dlatego miałem tyle starty do pierwszej trójki ;) W przyszłym sezonie będziecie Panowie mieć trochę trudniej bo zacznę typować od 1-wszego wyścigu :D

 3. W przyszłym roku wróci seria WSBK! :)

 4. Dzięki za fajną zabawę :) Dzięki lidze wyścigi są jeszcze bardziej emocjonujące :)

 5. Czy macie w planach policzenie zaległych wyścigów NASCAR czy porzuciliście tą serie?

 6. Dzięki opiekunom za ligę ( choć były niedopatrzenia ) i gratulacje dla pierwszej trójki, do zobaczenia w następnym sezonie Panowie :)

 7. Gratuluję najlepszym, wszystkim typującym dziękuję zaś za wspólną zabawę / rywalizację. Dziękuję również opiekunom tej Ligi ;-)
  Przespałem 3 rundy w tym sezonie i pogrzebałem swoje szanse na dobre miejsce, ale ze średniej jestem zadowolony. Także w przyszłym sezonie zamierzam bardziej powalczyć z Wami.
  Do następnego :)

 8. Dzięki za rywalizację i emocje.
  To był wspaniały sezon.
  Gratulacje dla prowadzących Ligę Typerów i serwis motosp.pl
  Pozdrawiam wszystkich uczestników.

 9. Sopelgp Zwycięzcą!:) Serdeczne gratulacje, jesteśmy dumni z Naszego Mistrza!!!, otwieramy szampana i cieszymy się Twoim sukcesem:) Kibicujemy w następnym sezonie:)
  Pozdrowienia dla pozostałych uczestników, a w szczególności dla Stacha:)

 10. Gratulacje. Zabrakły mi 4 punkty do podium. Dzięki wszystkim za rywalizację do ostatniego typowania i do zobaczenia za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 1,329 sek