Home / MotoGP / Morbidelli ma zielone światło. Pojedzie na Lusail

Morbidelli ma zielone światło. Pojedzie na Lusail

Franco Morbidelli już jest w drodze do Lusajl na gdzie wystartuje w ten weekend w wyścigu o GP Kataru. Kierowca zespołu Pramac Ducati nie mógł uczestniczyć w testach z powodu urazu głowy, ale jego lekarze teraz zezwolili mu na start w otwierającym sezon wyścigu.

Według oficjalnej strony, Włoch przeszedł rezonans magnetyczny w zeszłą sobotę, a wyniki zostały uznane za „korzystne”. Morbidelli teraz potrzebuje zgody lekarzy mistrzostw na jutrzejszych badaniach, ale ta wydaje się być tylko formalnością.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Jestem bardzo zadowolony, że dostałem zgodę lekarską na rozpoczęcie sezonu. Nie mogę się doczekać, aby przetestować motocykl, wrócić do dynamiki wyścigów i lepiej poznać ludzi z mojego nowego zespołu. Ten rok to znacząca zmiana w mojej karierze, i choć ten incydent był niefortunny, teraz należy do przeszłości, i chcę patrzeć w przyszłość. Dziękuję lekarzom, którzy mnie monitorowali, ludziom, którzy mnie wspierali przez te tygodnie, i szczególne podziękowania dla Prima Pramac Racing za ich wsparcie”. – powiedział Morbidelli.

Źródło: motorcyclesports.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
146 zapytań w 1,743 sek