Home / MotoGP / MotoGP będzie miało swoje „Drive to Survive „! Amazon wyprodukuje serial

MotoGP będzie miało swoje „Drive to Survive „! Amazon wyprodukuje serial

Oficjalnie ogłoszono, że w 2022 roku fani MotoGP będą mogli zobaczyć na platformie Amazon Prime 8-odcinkową serię przybliżającą cykl mistrzostw świata. Podobny serial – Drive to Survive (polski tytuł Jazda na krawędzi) – o Formule 1 dostępny jest dzięki Netflixowi, i ma już trzy sezony.

Seria dotycząca MotoGP nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jedynie, że każdy z ośmiu odcinków będzie trwał 50 minut i składał się będzie z niepublikowanych wcześniej materiałów dotyczących różnych zespołów, zawodników, a także historii dotyczących sezonu 2021.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Można spodziewać się, że jednymi z głównych historii w serii Amazona będzie zdobycie tytułu mistrzowskiego przez Fabio Quartararo – pierwsze w historii dla Francji, oraz zakończenie kariery przez Valentino Rossiego.

Drive pomógł w promocji Formuły 1 i spopularyzowaniu jej wśród widzów, którzy do tej pory mogli podchodzić dość sceptycznie. Czy się udało? Patrząc na wypełnione do granic możliwości trybuny podczas niedawnego GP USA w Austin można powiedzieć śmiało, że F1 także dzięki Netflixowi, na stałe przekonała do siebie Amerykanów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy widziałeś serial Drive o Formule 1?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Dobrze że takie coś robią bo to napewno podniesie oglądalność ale ja takich tandet jak drive to survive to nie oglądam

  2. Tych dziesięciu widzów Amazona będzie zachwyconych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,417 sek