Home / MotoGP / Oliveira chce jechać w USA

Oliveira chce jechać w USA

Miguel Oliveira, który doznał urazu na swoim rodzimym torze mniej niż trzy tygodnie temu, jest gotowy do powrotu do wyścigów i z niecierpliwością wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Jednak po uszkodzeniu ścięgien w prawej nodze musi przejść jeszcze badanie lekarskie, aby zostać uznanym za zdolnego do rywalizacji.

„Oczywiście jestem podekscytowany rozpoczęciem podróży do Stanów Zjednoczonych. Szkoda, że przegapiłem GP Argentyny, ale bardzo się cieszę, że znowu będę mógł pracować z zespołem i odkryć motocykl na tym torze. W przeszłości nie był to dla mnie łatwy tor, dlatego mam nadzieję, że w tym roku uda mi się odwrócić sytuację i zacząć weekend mocno.” – przyznał zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Byłoby naprawdę miło i oczywiście ważne, gdybym zdobył punkty zarówno w sprincie, jak i w głównym wyścigu, zwłaszcza że przez ostatnie trzy okazje niewiele udało mi się zrobić. Tak więc ogólnie jestem bardzo podekscytowany.” – powiedział Oliveira.

Źródło: inf. prasowa
Fot. RNF Aprilia

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Oliveira zdobędzie punkty w sprincie w USA?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 1,912 sek