Home / MotoGP / Quartararo z potencjałem na więcej: „Nie czułem się super dobrze na motocyklu”

Quartararo z potencjałem na więcej: „Nie czułem się super dobrze na motocyklu”

Dopiero po raz drugi w tym sezonie Fabio Quartararo awansował bezpośrednio do drugiej kwalifikacji! Francuz niesiony dopingiem domowych kibiców wykręcił 10. czas, w popołudniowym treningu do Grand Prix Francji. Zawodnik Yamahy stracił tylko 0,4s do najszybszego Jorge Martina, a do trzeciego Acosty, jego strata wyniosła 0,2s. Pozytywem może być to, że jak mówi El Diablo nie czuje się fenomenalnie na motocyklu, a mimo to był w piątek konkurencyjny, więc jeśli jutro czułby się jeszcze lepiej, powinien mieć szanse na dobry wynik, podczas domowej rundy w Le Mans.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Straciliśmy mniej niż 0,2 sekundy do trzeciego zawodnika, więc to jest naprawdę pozytywne. Miejmy nadzieję, że jutro będziemy mogli być jeszcze bliżej. Ale tak, czułem się świetnie, w sensie czas okrążenia był całkiem dobry, nie czułem się super dobrze na motocyklu. Myślę, że jeśli wszystko będzie na 100%, będziemy mogli być jeszcze bliżej naszych rywali.”

„Sprawdzaliśmy nową ramę w FP1, niestety zrezygnowaliśmy z niej przed drugim treningiem, nie byliśmy pewni. Czułem się z nią trochę gorzej, niż ze standardową. Wróciliśmy więc do podstawowego motocykla, a jutro też mamy kilka rzeczy do sprawdzenia, więc miejmy nadzieję, że będą działać.”

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
152 zapytań w 3,203 sek