Home / MotoGP / Syahrin potwierdzony! Przejedzie sezon w barwach Tech 3 Yamahy

Syahrin potwierdzony! Przejedzie sezon w barwach Tech 3 Yamahy

Po odbyciu trzydniowych testów w Tajlandii, Hafizh Syahrin został potwierdzony jako zawodnik zespołu Tech 3 Yamahy na sezon 2018. To pierwszy Malezyjczyk w królewskiej klasie. Syahrin będzie partnerował Johannowi Zarco. Zastąpi w składzie Jonasa Folgera, który z powodu choroby opuści cały sezon 2018 i być może podejmie próbę powrotu za rok. Szef Tech 3 Herve Poncharal wciąż widzi go w swoim zespole.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Testy były w wykonaniu Syahrina bardzo przyzwoite. W bardzo ściśniętej stawce zawodników, 23-latek stracił 1.7s do najlepszego w testach Daniego Pedrosy, co dało mu co prawda 22. miejsce, jednak zważywszy na zerowe doświadczenie z maszyną MotoGP, można uznać za dobry rezultat. Na kolejnych tesatch w Katarze 1 marca Syahrin będzie już jeździł jako pełnoprawny zawodnik zespołu Tech 3.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Widzisz Katarzyno tak jak mowilem wyjasnili grzecznie wszystkim pozostalym kandydatom ze wybieraja Syahrina :) Na pocieszenie napewno zafundowali kazdemu z kandydatow po maszynie GP i jest git NIEDOWIARKU :)))))))))

  2. Przecież ja też w po poprzednim artykule o nim pisałam, że na pewno go wezmą bo stoi za nim spora kasa od sponsorów i Tech3 niby się waha a tak naprawdę działają w ten sposób aby wyciągnąć za niego jak najwięcej kasy. Jednak żadnych rewelacji po tym zawodniku się nie spodziewam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,553 sek