Home / MotoGP / Valentino Rossi gościem Festiwalu Szybkości w Goodwood

Valentino Rossi gościem Festiwalu Szybkości w Goodwood

Valentino Rossi

Valentino Rossi w czerwcu po raz pierwszy weźmie udział w Festiwalu Szybkości w Goodwood. Dla 9-krotnego mistrza świata będzie to debiut na tej cieszącej się ogromną popularnością imprezie, która rokrocznie oferuje możliwość spotkania się z gwiazdami sportów motorowych z czasów obecnych jak i minionych. Jedną z najważniejszych części Festiwalu są przejazdy na specjalnie wytyczonej trasie.

Rossi pojawi się w Wielkiej Brytanii w niedzielę 28 czerwca, tuż po tradycyjnie rozgrywanym w sobotę wyścigu Dutch TT na torze Assen w Holandii. „Jestem bardzo szczęśliwy, że pojawię się w tym roku na Festiwalu Szybkości w Goodwood. To będzie mój pierwszy raz, ale znam tę imprezę całkiem nieźle. Czytałem wiele opowieści o Festiwalu, widziałem też filmy. Atmosfera wydaje się być wspaniała.” – powiedział Włoch.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Festiwal Szybkości jest dziełem lorda Marcha, który cieszy się z obecności #46. „To najbardziej utytułowany zawodnik grand prix w królewskiej klasie i niewiarygodnie popularna osobowość wśród rosnącej rzeszy osób pasjonujących się motocyklami, która gości u nas każdego roku w Goodwood.” – powiedział organizator.

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 1,551 sek