Home / Artykuły / Zapowiedź Grand Prix Włoch!

Zapowiedź Grand Prix Włoch!

Obecny sezon MotoGP rozpoczął się od rywalizacji na torze w Portimao 24 marca. Najlepsi motocykliści świata mają za sobą już 5 oficjalnych startów, a na początku czerwca zmierzą się podczas GP Włoch! Kto zdaniem zakładów bukmacherskich ma największe szanse na wygraną?

Mistrz opuści GP Włoch?

Włoch, który jest liderem aktualnej klasyfikacji generalnej, a także obrońcą tytułu z poprzedniej kampanii, prawdopodobnie wystąpi podczas najbliższego GP Włoch. Bagnaia po zderzeniu z Maverickiem Vinalesem doznał złamania kostki, jednak najnowsze informacje wskazują, że przerwa pomiędzy startami będzie wystarczająca, aby wyleczyć uraz.

Od jego obecności w najbliższym starcie zależą również kursy przygotowane przez zakłady bukmacherskie. Jeśli będzie zdolny do rywalizacji i dobrze wypadnie w kwalifikacjach, notując dobrą pozycję startową, to prawdopodobnie właśnie Bagnaia będzie głównym kandydatem do zwycięstwa. W przypadku jego nieobecności będzie można spoglądać w stronę wicelidera klasyfikacji generalnej, który również znakomicie spisuje się na początku obecnej kampanii. Marco Bezzecchi z ekipy VR46, ponieważ o nim mowa ma tylko jedno oczko mniej od swojego kolegi z zespołu fabrycznego. Ducati od początku tego sezonu ma fantastyczne wyniki i w większości przypadków zakłady bukmacherskie stawiają na wygraną, któregoś z motocyklistów na Ducati.

GP Włoch

W poprzednim sezonie najlepszy na torze we Włoszech był właśnie Francesco Bagnaia, który wyprzedził na linii mety triumfatora z sezonu 2021, czyli Fabio Quartararo. Tym samym stał się trzecim Włochem w historii, który wygrał GP Włoch dla zespołu Ducati. Przypomnijmy, że rok wcześniej włoski motocyklista nie mógł zrealizować swojego marzenia, jakim było zwycięstwo podczas Grand Prix Włoch, ponieważ uległ wypadkowi. Marco Bezzecchi w 2022 roku uplasował się dopiero na piątym miejscu w tabeli, ale zakłady bukmacherskie spodziewają się lepszej pozycji tego zawodnika w najbliższym starcie ze względu na znakomitą formę od początku sezonu.

Oferta zakładów bukmacherskich

Wstępne kursy na Grand Prix Włoch wskazują, że zdecydowanymi faworytami są zawodnicy na Ducati. Od początku sezonu Marco Bezzecchi i Francesco Bagnaia spisują się znakomicie, co widać po pozycjach w klasyfikacji generalnej. Bagnaia rozpoczął sezon od wygranej w Portugalii i triumfował również w Hiszpanii, natomiast w 3 pozostałych wyścigach głównych plasował się na pozycjach 16, 17 i 20. W ostatnim z powodu wypadku i kontuzji lidera. Jego kolega z zespołu VR46 zanotował wygrane w Argentynie i Francji, a także podium w Portugalii. Poszukując ryzykownej propozycji z oferty polskich zakładów bukmacherskich, można pokusić się o typ, że obaj ci kierowcy zajmą miejsce na podium, tak jak było podczas wyścigu w Portugalii. Więcej propozycji do obstawiania MotoGP znajdziesz na stronie zakładów sportowych, takie jak, chociażby pzbuk.pl.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Źródło: artykuł sponsorowany
Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 2,131 sek