Home / WMMP / Berger wraca do formy

Berger wraca do formy

Po ostatnich treningach organizowanych w ramach imprezy Speed Day na torze Poznań, która odbyła się w dniach 11-12 czerwca, Jerzy Berger może pochwalić się bardzo dobrym tempem i zwyżką formy przed zbliżającą się trzecią rundą Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Jerzy Berger w minionych dwóch rundach MMP (Motocyklowych Mistrzostw Polski) napotkał na swojej drodze wiele problemów, które uniemożliwiały mu walkę o najwyższe pozycje w kategorii wyścigowej Superstock 1000. Zdeterminowany dąbrowianin ciężko nad sobą pracował żeby jeszcze przed imprezą Speed Day powrócić do świetnej formy z ubiegłorocznego sezonu, kiedy to wywalczył drugą pozycję w markowym pucharze BMW. Jak się okazało, treningi, ścisła dieta i przede wszystkim silna motywacja przyniosły oczekiwany rezultat, który napawa wielkim optymizmem przed zbliżającą się rundą MMP na torze Poznań. Berger dosiadając potężnego motocykla BMW S 1000 RR nie tylko uzyskiwał bardzo dobre czasy, ale przede wszystkim jeździł o wiele agresywniej niż dotychczas. Zawodnik startujący kolejny rok w barwach profesjonalnego teamu wyścigowego BMW Sikora Motorsport liczy w końcu na świetny wynik, który pozwoli mu przesunąć się na wyższą pozycję w klasyfikacji generalnej i który okaże się milowym krokiem naprzód w walce o tytuł Mistrza Polski w kategorii Superstock 1000.

Jerzy Berger: „Jestem bardzo zadowolony z tych treningów. Czułem się na motocyklu niezwykle komfortowo, a moja jazda wyglądała zdecydowanie lepiej niż w pierwszych dwóch wyścigach sezonu. Jestem pełen optymizmu przed zbliżającą się rundą w Poznaniu, tym bardziej, że jest jeszcze trochę czasu, który w pełni wykorzystam, aby już we właściwych zmaganiach być naprawdę szybkim i trudnym do pokonania rywalem.”

Informacja prasowa

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 1,512 sek