Home / WMMP / Daniel Bukowski dołącza do Ducati Toruń Motul Team

Daniel Bukowski dołącza do Ducati Toruń Motul Team

Daniel Bukowski Ducati Torun Motul TeamZespół Ducati Toruń Motul Team przystąpi do rywalizacji w sezonie 2016 Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w jeszcze mocniejszym składzie. Do ekipy z Torunia dołączył II Wicemistrz Polski Superbike Daniel Bukowski.

Znany jako „Buła” zawodnik pojawił się na torach WMMP w 2007 roku, z miejsca wygrywając Puchar Polski Rookie 600 i przenosząc się do mistrzowskiej klasy. Od tamtej pory z sukcesami startował w klasach Stocksport 600, Supersport, w której został mistrzem Polski i Superstock 600, w której dwukrotnie sięgał po puchar Alpe Adria.

Po tych występach przeniósł się w minionym sezonie do klasy Superbike, gdzie wywalczył tytuł II Wicemistrza Polski i będzie starać się poprawić swoje osiągnięcie na motocyklu Ducati.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Daniel Bukowski: „Ducati Toruń Motul Team od początku swojego istnienia był bliski mojemu sercu dzięki niesamowitej atmosferze tworzonej przez jego członków. Nie ukrywam, że podczas weekendów wyścigowych byłem jego częstym gościem i dzięki jego uprzejmości mogłem przed dwoma laty przejechać kilka okrążeń na Panigale, które pozostawiło po sobie niesamowite wrażenie. Z dużą radością przyjąłem więc propozycję stania się członkiem rodziny Ducati. Z niecierpliwością odliczam dni do pierwszych testów i wyścigów. Życzę wszystkim krótkiej i ciepłej zimy i do zobaczenia na torze!”

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,480 sek