Home / WMMP / Ducati Torun Motul Team z nadziejami przed kolejną rundą WMMP i AA na Węgrzech

Ducati Torun Motul Team z nadziejami przed kolejną rundą WMMP i AA na Węgrzech

Po nie do końca udanych dla nas zawodach na Torze „Poznań”, trzeba było szybko przełknąć gorzką pigułkę i przygotować się do walki o kolejne cenne punkty WMMP, a zwłaszcza cyklu Alpe Adria.

Awaria motocykla Daniela Bukowskiego w ostatnim wyścigu rundy w Przeźmierowie sprawiła, że upragniony tytuł mistrza Polski w klasie Superstock 1000 bardzo znacząco się od nas oddalił. Nie znaczy to jednak, że poddajemy się i odpuszczamy walkę w dalszej części sezonu. Absolutnie nie! Walczymy do końca! Co więcej, chcemy nie tylko pokazać się jak najlepszej strony w mistrzostwach kraju, ale naprawdę dużo możemy ugrać w prestiżowym międzynarodowym cyklu Alpe Adria. Daniel Bukowski ma realne szanse na podium w końcowej klasyfikacji sezonu tej serii!

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Daniel robi bardzo dobre wyniki w Alpe Adria i w tym momencie istotnie skupiamy się na walce o podium tego cyklu na zakończenie sezonu – podkreśla Dariusz Małkiewicz, menedżer teamu – Mistrzostw Polski też oczywiście nie zamierzamy odpuszczać, choć upragniony tytuł mistrzowski chyba faktycznie w tej sytuacji znacząco oddalił się od nas. W WMMP będziemy skupiali się na pojedynczych wyścigach, na tym, żeby w poszczególnych rundach jak najwięcej ugrać i pokazać się z jak najlepszej strony, a niewątpliwie nas na to stać.”

Ducati Toruń Motul Team do walki o kolejne cenne punkty cykli stanie już w nadchodzący weekend. Na węgierskim Pannoniaringu odbędą się kolejne odsłony Alpe Adria, Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. DTMT na Węgrzech reprezentować będą: Daniel Bukowski, Maciej Ukleja i Krzysztof Zaciera.

Trzymacie kciuki naszych trzech muszkieterów!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: racingteam.ducatitorun.pl

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 1,920 sek