Home / Slider / Konkurs BMW Sikora Motorsport!

Konkurs BMW Sikora Motorsport!

konkurs_wmmp_bmw_sikora_motorsport

Rozpoczęcie sezonu 2014 zbliża się wielkimi krokami, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs! Jednak tym razem, żeby wygrać trzeba będzie wykazać się odrobiną kreatywności i talentu. 

Na czym polega zadanie? Otóż poniżej zamieściliśmy nazwy trzech modeli kasków przypisanych do konkretnych zawodników. Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie malowania kasku dla jednego z zawodników (dowolnego) na bazie jednego z niżej podanych kasków, uwzględniając numer danego zawodnika i trzymając się kolorystyki BMW. Technika wykonania malowania jest całkowicie dowolna. Nie ma znaczenia czy stworzycie malowanie programami typu Adobe Photoshop, Blender czy też namalujecie projekt na kartce papieru. Ważne żeby przesłany projekt był wyraźny i wystarczająco duży aby móc dostrzec i odtworzyć wszelkie zamieszone na nim szczegóły. Należy jednak pamiętać, że każdy uczestnik może wysłać tylko jeden projekt wybranego przez siebie kasku! Jednym z warunków uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie grafiki konkursowej umieszczonej na stronie BMW Sikora Motorsport na Facebooku, na swojej tablicy na FB, natomiast osoby które jeszcze nie polubiły naszej strony serdecznie zapraszamy do kliknięcia Lubię To!

O co walczycie? Cztery najlepsze projekty malowania kasku (po jednym dla każdego zawodnika) zostaną wybrane przez samego Mistrza Polski z sezonu 2013, czyli Irka Sikorę. Następnie wybrane cztery malowania zostaną naniesione na kaski zawodników, którzy będą ścigali się w nich przez cały sezon. Najlepsze grafiki zostaną zaprezentowane na naszym profilu i podpisane imieniem i nazwiskiem, a dodatkowo zwycięskie osoby zostaną uwzględnione w jednej z naszych informacji prasowych. I teraz wisienka na torcie! Cztery najlepsze malowania przejdą ponowną ocenę Irka Sikory i właściciel absolutnie najlepszego projektu po zakończonym sezonie 2014 otrzyma taki kask na własność wraz z autografami zawodników! Jest o co walczyć prawda? Konkurs potrwa do 31 marca do godziny 23:59, natomiast na początku kwietnia podamy wyniki. Powodzenia!

Ireneusz Sikora #11 – Shoei X-Spirit II

Bartek Wiczyński #6 – Shoei X-Spirit II

Michal Filla #55 – Schuberth SR1

Jurek Berger #37 – X-lite 802

Kliknij, aby pominąć reklamy

Grafika konkursowa wraz z regulaminem znajduje się pod tym linkiem.

To wciąż nie koniec niespodzianek! Lubimy rozpieszczać naszych fanów dlatego WSZYSTKICH chcących poznać osobiście team BMW Sikora Motorsport gorąco zapraszamy na pierwszą polską rundę WMMP do Poznania, która odbędzie się w dniach 31.05 – 01.06.2014! Jedyne co musicie zrobić to napisać na adres [email protected], podając swoje imię i nazwisko, jednocześnie wykazując chęć i możliwość przybycia na tor. Jeżeli ktoś się nie będzie mógł przyjechać a wysłał już zgłoszenie, to bardzo prosimy o poinformowaniu nas o braku możliwości przyjazdu. Osoby, które się do nas zgłoszą zostaną wpisane na specjalną listę gości, następnie według tej listy, już na miejscu otrzymają darmowe wejściówki na paddock, spotkają się z naszym teamem oraz otrzymają na pamiątkę imienny upominek i gadżet BMW. Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 15 maja 2014 roku. Serdecznie zapraszamy!

AUTOR: Thom@s

Założyciel MotoGP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 1,069 sek